Wiadomości z Świętochłowic

Był kort tenisowy, będzie kort i lodowisko! Metamorfoza trwa

 • Dodano: 2021-09-01 11:00

Na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji „Skałka” pomimo zakończenia sezonu wakacyjnego, praca wre. Tym razem zaplanowano przebudowę kortu tenisowego.

Był kort będzie lodowisko i kort!

W ubiegłym tygodniu OSiRSkałka” poinformował, że rozpoczęto przebudowę jednego z kortów tenisowych. W efekcie realizowanych prac powstanie dwufunkcyjny obiekt, który latem będzie służył jako kort tenisowy, a zimą jako lodowisko.

Co się zmieni?

W ramach przebudowy z kortu usunięta zostanie mączka, a w jej miejsce zostanie położona sztuczna nawierzchnia. Całość zostanie zadaszona.

- Jeśli nic nie stanie na przeszkodzie, jako pierwsi nowe rozwiązanie będą mogli przetestować miłośnicy zimowych ślizgów – informują przedstawiciele OSIRSkałka”.

W trakcie prowadzonych prac dostęp do pobliskiego boiska Orlik i drugiego kortu będzie utrudniony. Trzeba jednak zaznaczyć, że obiekty te działają bez zmian.

Zobacz także

Komentarze (7)    dodaj »

 • FAELIX429

  KOSTEMPSCY ODDAJCIE LUDZIOM PIENIADZE ....

 • yth

  Zamiast kortów do tenisa proponuję zrobić 2 korty do padla. Zwróci się szybciej niż tenisowy.

 • marian 54

  Fajnie że na Skałce coś się dzieje , rozwija ,zmienia Ale przypadkiem przejeżdżałem dzisiaj przez Chropaczów bocznymi ulicami ,Panie Beger nie po to żeśmy pana wybrali aby robił pan sobie pijar na Skałce jak pański poprzednik ! Niech pan zajrzy jak tam wyglądają domy ,podwórka ! trzeci świat , dziewiętnasty wiek jak żywy ,Tragedia

 • Mieszkaniec

  Zapewne chodzi Panu o miejsca-kamienice które podlegają pod urząd miasta? Te kamienice ŚWIADOMIE są zadłużone przez najemców dlatego miasto świadome w nie nie inwestuje.

 • tak ino pytom

  Tam w ogóle ktoś korzysta z tych kortów? Poza tym czemu nie było w tym roku znowu rowerów miejskich skoro kasa na kort jest?

 • Mieszkaniec

  Nigdy nie wróci wypożyczalnia rowerów ponieważ to był projekt Kostempskiego a każdy pomysł Kostempskiego Beger złośliwie niszczy.

 • Jan

  Jakiś projekt tego ?

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.