Wiadomości z Świętochłowic

Był kort tenisowy, będzie kort i lodowisko! Metamorfoza trwa

 • Dodano: 2021-09-01 11:00

Na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji „Skałka” pomimo zakończenia sezonu wakacyjnego, praca wre. Tym razem zaplanowano przebudowę kortu tenisowego.

Był kort będzie lodowisko i kort!

W ubiegłym tygodniu OSiRSkałka” poinformował, że rozpoczęto przebudowę jednego z kortów tenisowych. W efekcie realizowanych prac powstanie dwufunkcyjny obiekt, który latem będzie służył jako kort tenisowy, a zimą jako lodowisko.

Co się zmieni?

W ramach przebudowy z kortu usunięta zostanie mączka, a w jej miejsce zostanie położona sztuczna nawierzchnia. Całość zostanie zadaszona.

- Jeśli nic nie stanie na przeszkodzie, jako pierwsi nowe rozwiązanie będą mogli przetestować miłośnicy zimowych ślizgów – informują przedstawiciele OSIRSkałka”.

W trakcie prowadzonych prac dostęp do pobliskiego boiska Orlik i drugiego kortu będzie utrudniony. Trzeba jednak zaznaczyć, że obiekty te działają bez zmian.

Komentarze (7)    dodaj »

 • FAELIX429

  KOSTEMPSCY ODDAJCIE LUDZIOM PIENIADZE ....

 • yth

  Zamiast kortów do tenisa proponuję zrobić 2 korty do padla. Zwróci się szybciej niż tenisowy.

 • marian 54

  Fajnie że na Skałce coś się dzieje , rozwija ,zmienia Ale przypadkiem przejeżdżałem dzisiaj przez Chropaczów bocznymi ulicami ,Panie Beger nie po to żeśmy pana wybrali aby robił pan sobie pijar na Skałce jak pański poprzednik ! Niech pan zajrzy jak tam wyglądają domy ,podwórka ! trzeci świat , dziewiętnasty wiek jak żywy ,Tragedia

 • Mieszkaniec

  Zapewne chodzi Panu o miejsca-kamienice które podlegają pod urząd miasta? Te kamienice ŚWIADOMIE są zadłużone przez najemców dlatego miasto świadome w nie nie inwestuje.

 • tak ino pytom

  Tam w ogóle ktoś korzysta z tych kortów? Poza tym czemu nie było w tym roku znowu rowerów miejskich skoro kasa na kort jest?

 • Mieszkaniec

  Nigdy nie wróci wypożyczalnia rowerów ponieważ to był projekt Kostempskiego a każdy pomysł Kostempskiego Beger złośliwie niszczy.

 • Jan

  Jakiś projekt tego ?

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również