Wiadomości z Świętochłowic

Centrum Doradztwa Zawodowego i Wspierania Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie

  • Dodano: 2009-06-18 09:05

Centrum Doradztwa Zawodowego i Wspierania Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie w Bytomiu (Centrum DZWONI) od ponad dwóch lat zajmuje się aktywizacją zawodową jednej z najbardziej dyskryminowanych grup na otwartym rynku pracy.

Jesteśmy instytucją non – profit finansowaną przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Naszą misją jest udzielenie osobom niepełnosprawnym wsparcia w postaci doradztwa zawodowego, psychologicznego, szkoleń, znalezienia odpowiedniego stanowiska pracy w ramach idei "właściwy pracownik na właściwym miejscu".

Współpracujemy z  firmami i instytucjami zatrudniającymi osoby niepełnosprawne i udzielamy im fachowego wsparcia przy wdrażaniu tych osób w nowe obowiązki zawodowe oraz pomagamy im w pełni odnaleźć się w nowym środowisku.

W związku z poszerzeniem obszaru działalności naszego Centrum na terytorium miasta Świętochłowice pragniemy zaprosić wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z ideą zatrudnienia wspomaganego oraz skorzystania z naszej pomocy w ramach wyżej wymienionych możliwości.

Nasz zespół składa się z doświadczonych trenerów pracy, psychologa oraz doradcy zawodowego, którzy na swoim koncie mają liczne sukcesy w postaci zatrudnienia osób niepełnosprawnych intelektualnie na różne formy umowy o pracę.

O skuteczności Centrum DZWONI niech świadczy fakt, że w przeciągu ostatniego roku możemy pochwalić się 27 zatrudnionymi osobami ze stwierdzoną niepełnosprawnością intelektualną.

Dodatkowe informacje uzyskać można:

  •  Pod numerem telefonu - (032) 389 11 66
  • Wysyłając maila - bytom@centrumdzwoni.pl
  • W naszej siedzibie – Bytom, Plac Kościuszki 9/ 32 ( dostępna winda )

Źródło: Michał Bullik

 

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.