Wiadomości z Świętochłowic

Centrum Informacji Miejskiej wznawia działalność

  • Dodano: 2020-10-21 06:15, aktualizacja: 2020-10-20 14:22

Już w środę, 21 października, wznawia działalność Centrum Informacji Miejskiej w którym telefonicznie oraz za pośrednictwem naszej strony www będzie można uzyskać podstawowe informacje na temat funkcjonowania miasta i instytucji miejskich w czasie pandemii koronawirusa.

Informacja telefoniczna będzie udzielana od poniedziałku do piątku pod nr telefonu 32 3491 899 w godzinach pracy Urzędu Miejskiego.

Centrum Informacji Miejskiej będzie służyć wszystkim mieszkańcom Świętochłowic, którzy poszukują odpowiedzi na nurtujące ich pytania w związku z obowiązującymi ograniczeniami i utrudnieniami.

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • Że świon

    Tak dobrego prezydenta i radnych i przewodniczącego rady i jego zastępcy nigdy nie było. Wszyscy są czyści i wyprasowani. Walczą o godność Świętochłowic. O miejsca pracy zabytki slamsy i t d. Brak mi słów z uwielbienia do tego godnego grona. Niczym Danuta Holecka do Jarosława Kaczyńskiego całego PiSu i prezydenta Andrzeja Dudy.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.