Wiadomości z Świętochłowic

Centrum Informacji Miejskiej wznawia działalność

  • Dodano: 2020-10-21 06:15, aktualizacja: 2020-10-20 14:22

Już w środę, 21 października, wznawia działalność Centrum Informacji Miejskiej w którym telefonicznie oraz za pośrednictwem naszej strony www będzie można uzyskać podstawowe informacje na temat funkcjonowania miasta i instytucji miejskich w czasie pandemii koronawirusa.

Informacja telefoniczna będzie udzielana od poniedziałku do piątku pod nr telefonu 32 3491 899 w godzinach pracy Urzędu Miejskiego.

Centrum Informacji Miejskiej będzie służyć wszystkim mieszkańcom Świętochłowic, którzy poszukują odpowiedzi na nurtujące ich pytania w związku z obowiązującymi ograniczeniami i utrudnieniami.

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • Że świon

    Tak dobrego prezydenta i radnych i przewodniczącego rady i jego zastępcy nigdy nie było. Wszyscy są czyści i wyprasowani. Walczą o godność Świętochłowic. O miejsca pracy zabytki slamsy i t d. Brak mi słów z uwielbienia do tego godnego grona. Niczym Danuta Holecka do Jarosława Kaczyńskiego całego PiSu i prezydenta Andrzeja Dudy.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.