Świętochłowice - portal miejski Swiony.pl

Wiadomości z Świętochłowic

Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa

  • Dodano: 2018-10-18 10:45

Czujka ogólnopolska kampania edukacyjno-informacyjna na temat zagrożeń związanych z możliwością powstania pożarów w mieszkaniach lub domach jednorodzinnych oraz zatruciem tlenkiem węgla.

Więcej informacji na plakacie:

Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa

Komentarze (2)    dodaj komentarz »

  • Zbulwersowana

    A ja od kilku lat zgłaszam w MPGL-u, że przez wentylację dostaje mi się dym z przewodu kominowego do mieszkania. Kominiarz stwierdził, że trzeba uszczelnić komin i tyle w tym temacie, czekają aż wydarzy się tragedia. A czujnik mam od dawna....

  • GrzeŚ

    Za namową brata kupiłem, zamontowałem i zapomniałem. Aż tu pewnej nocy budzi nas alarm. 986 p.p.m. pokazało się na wyświetlaczu. Telefon do 112, za poradą osoby odbierającej telefon pootwieraliśmy okna, przyjechała straż pożarna i niczego nie znaleźli. Nie wiem, czy czujnik zwariował, czy faktycznie coś się działo. Czujnik oddałem do importera w celu sprawdzenia, ale mi go od ręki wymienili.Jedno jest pewne, że gdyby to był prawdziwy poziom 986 p.p.m. to bym już tego wpisu nie zrobił.Pozdrawiam i nie skąpcie tych 80 złotych.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.