Wiadomości z Świętochłowic

Czy lodowisko w Świętochłowicach zostanie ponownie uruchomione? 

  • Dodano: 2021-02-10 12:15

Od zeszłego piątku, czyli od czasu konferencji premiera Mateusza Morawieckiego, podczas której przedstawił projekt rozporządzenia dotyczącego luzowania obostrzeń, OSiR Skałka wykonuje prace na lodowisku. Wszystko ma na celu przywrócić jego działanie.

- W związku z ostatnią konferencją Premiera dotyczącą luzowania części obostrzeń przygotowujemy nasze obiekty na ich otwarcie. Uprzejmie informujemy, że jak tylko pojawi się ostateczny kształt nowego rozporządzenia dotyczący otwarcia obiektów poinformujemy o ich dostępności. W chwili obecnej w związku z tą decyzją przygotowujemy do otwarcia m.in. nasze lodowisko oraz basen przy ul. Zubrzyckiego, a także boiska Orlik - czytamy na stronie OSiR Skałka.

O ostatecznych wytycznych, które obowiązywać będą w obiektach sportowych na terenie Świętochłowic, zdecyduje Rozporządzenie Rady Ministrów.

- O ostatecznych wytycznych, które obowiązywać będą na naszych obiektach zdecyduje Rozporządzenie Rady Ministrów. Zapewniamy jednak, że jak zawsze, dokładamy wszelkich starań, aby nasze obiekty uruchomić dla jak największej grupy naszych klientów w możliwie najkrótszym czasie. O zmianach będziemy Państwa informować na naszych stronach internetowych. Dziękujemy za zrozumienie  - czytamy na stronie OSiR Skałka.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również