Wiadomości z Świętochłowic

Debata na EEC z udziałem Prezydenta Świętochłowic

 • Dodano: 2020-09-01 07:45, aktualizacja: 2020-09-01 07:49

Największe wydarzenie gospodarcze Europy Centralnej - Europejski Kongres Gospodarczy 2020 organizowany w Katowicach od 2 do 4 września, odbędzie się w tym roku w wyjątkowej formule. Wszystkie stacjonarne sesje będą transmitowane online. Uczestnikiem jednej z debat będzie Daniel Beger, Prezydent Świętochłowic.

EEC to szerokie i otwarte forum wymiany doświadczeń, opinii i wiedzy o polskiej i europejskiej gospodarce, o ekonomicznych, społecznych i technologicznych uwarunkowaniach jej rozwoju. W licznych debatach uczestniczą zarówno przedstawiciele biznesu, eksperci i naukowcy, polscy i europejscy politycy, a także członkowie polskiego rządu oraz unijni komisarze.

Debata z udziałem Prezydenta Świętochłowic odbędzie się w środę 2 września od godz. 14.30 do 16.00. Dotyczyć będzie kwestii związanych z projektowaniem i realizacją budżetu samorządowego w trudnych czasach. Nad tym, jak racjonalnie zarządzać budżetem, by zapewnić bezpieczeństwo i stabilność oraz aktywną ochronę ubezpieczeniową, debatować będą także Mirosław Kieca - Prezydent Wodzisławia Śląskiego, Rafał Kiliński - prezes zarządu Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych Polskiego Zakładu Ubezpieczeń Wzajemnych, Jacek Lisowski – kierownik w Katedrze Ubezpieczeń Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu oraz Magdalena Wojtczak - wiceprezes zarządu Maxima Fides Sp. z o.o.

Rejestracja: https://www.eecpoland.eu/2020/pl/rejestracja,759/

Agenda: https://www.eecpoland.eu/2020/pl/sesje/

Partnerzy i sponsorzy: https://www.eecpoland.eu/2020/pl/partnerzy-i-sponsorzy/146/

Komentarze (8)    dodaj komentarz »

 • miejscowa

  Wielkie brawa i uznanie dl p. prez. Begera

 • krist

  Beger najlepszy prezydent jakiego mogli mieć mieszkańcy świonów

 • Tomasz

  Jak prezydent Świętochłowic chce debatować o budżecie jak on o tym nie ma zielonego pojęcia. RIO wszystkie uchwały opiniuje negatywnie. Powinien siedzieć i słuchać mądrych i doświadczonych samorządowców , bo na razie przynosi tylko naszemu miastu wstyd!!!

 • Rozczarowany wyborca

  A co to będzie ? Wykład z okłamywania wyborców?,jak pozbyć się oponentów czy jeszcze coś innego.

  • Rozczarowany wyborca
   2020-09-01 11:23
  • Ocena:
  • odpowiedz
 • rotfl

  Projektowanie i realizacja budżetu samorządowego? Beger, weź ze sobą te wszystkie negatywne opinie z RIO, będziesz tam gwiazdą.

 • Rodzic

  Delfin to ty ?Ty to jesteś gwiazda, zostawiłeś miasto w ruinie i coś ewidentnie z u ciebie nie trybi, co ty dalej szukasz u nas, jaki cel stania i zaczepiania dzieci pod szkoło w jakim charakterze ?

 • Brunet

  Stawiam na "świętą" od wyprowadzania psa prezesa

 • Fiona

  Delfin dalej na utrzymaniu żony ?.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.