Wiadomości z Świętochłowic

Debata na EEC z udziałem Prezydenta Świętochłowic

 • Dodano: 2020-09-01 07:45, aktualizacja: 2020-09-01 07:49

Największe wydarzenie gospodarcze Europy Centralnej - Europejski Kongres Gospodarczy 2020 organizowany w Katowicach od 2 do 4 września, odbędzie się w tym roku w wyjątkowej formule. Wszystkie stacjonarne sesje będą transmitowane online. Uczestnikiem jednej z debat będzie Daniel Beger, Prezydent Świętochłowic.

EEC to szerokie i otwarte forum wymiany doświadczeń, opinii i wiedzy o polskiej i europejskiej gospodarce, o ekonomicznych, społecznych i technologicznych uwarunkowaniach jej rozwoju. W licznych debatach uczestniczą zarówno przedstawiciele biznesu, eksperci i naukowcy, polscy i europejscy politycy, a także członkowie polskiego rządu oraz unijni komisarze.

Debata z udziałem Prezydenta Świętochłowic odbędzie się w środę 2 września od godz. 14.30 do 16.00. Dotyczyć będzie kwestii związanych z projektowaniem i realizacją budżetu samorządowego w trudnych czasach. Nad tym, jak racjonalnie zarządzać budżetem, by zapewnić bezpieczeństwo i stabilność oraz aktywną ochronę ubezpieczeniową, debatować będą także Mirosław Kieca - Prezydent Wodzisławia Śląskiego, Rafał Kiliński - prezes zarządu Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych Polskiego Zakładu Ubezpieczeń Wzajemnych, Jacek Lisowski – kierownik w Katedrze Ubezpieczeń Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu oraz Magdalena Wojtczak - wiceprezes zarządu Maxima Fides Sp. z o.o.

Rejestracja: https://www.eecpoland.eu/2020/pl/rejestracja,759/

Agenda: https://www.eecpoland.eu/2020/pl/sesje/

Partnerzy i sponsorzy: https://www.eecpoland.eu/2020/pl/partnerzy-i-sponsorzy/146/

Komentarze (8)    dodaj »

 • miejscowa

  Wielkie brawa i uznanie dl p. prez. Begera

 • krist

  Beger najlepszy prezydent jakiego mogli mieć mieszkańcy świonów

 • Tomasz

  Jak prezydent Świętochłowic chce debatować o budżecie jak on o tym nie ma zielonego pojęcia. RIO wszystkie uchwały opiniuje negatywnie. Powinien siedzieć i słuchać mądrych i doświadczonych samorządowców , bo na razie przynosi tylko naszemu miastu wstyd!!!

 • Rozczarowany wyborca

  A co to będzie ? Wykład z okłamywania wyborców?,jak pozbyć się oponentów czy jeszcze coś innego.

 • rotfl

  Projektowanie i realizacja budżetu samorządowego? Beger, weź ze sobą te wszystkie negatywne opinie z RIO, będziesz tam gwiazdą.

 • Rodzic

  Delfin to ty ?Ty to jesteś gwiazda, zostawiłeś miasto w ruinie i coś ewidentnie z u ciebie nie trybi, co ty dalej szukasz u nas, jaki cel stania i zaczepiania dzieci pod szkoło w jakim charakterze ?

 • Brunet

  Stawiam na "świętą" od wyprowadzania psa prezesa

 • Fiona

  Delfin dalej na utrzymaniu żony ?.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również