W piękne, niedzielne popołudnie odbył się ostatni już koncert w ramach tegorocznych Dni Świętochłowic. Tym razem na scenie przy MOSIR Skałka zapanowały klimaty bardziej swojskie, śląskie i biesiadne.
Na początku mogliśmy posłuchać wstępu Big Silesian Band pod batutą Joachima Krzyka, następnie wystąpił zespół taneczny SUNRISE oraz młody wokalista ze Świętochłowic Dariusz Paterok.
O godzinie 18 rozpoczęło się Śląskie Biesiadowanie „Na placu u Poloczka”, które oczywiście poprowadził sam Grzegorz Poloczek. Obok tego popularnego artysty wystąpili również inni znani i lubiani w Świętochłowicach piosenkarze: Katarzyna Piowczyk, Bartos, Jacek SilskI, Bernadeta Kowalska i Przyjaciele oraz Magdalena Pal.
To niestety już koniec tegorocznych Dni Świętochłowic, następne dopiero za rok, więc póki co zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć oraz nagrania wideo.