Wiadomości z Świętochłowic

Domowy oprawca pod dozorem świętochłowickiej policji

  • Dodano: 2021-07-14 06:15, aktualizacja: 2021-07-14 06:28

Za znęcanie się nad swoją życiową partnerką odpowie 36-letni mieszkaniec Świętochłowic. Mężczyzna został zatrzymany przez świętochłowickich policjantów. Teraz może trafić za kraty nawet na 5 lat. Na wniosek śledczych prokurator objął go policyjnym dozorem. Świętochłowiczanin ma również zakaz zbliżania i kontaktowania się z pokrzywdzoną. Musi też znaleźć sobie nowe lokum.

O jego dalszym losie zadecyduje sąd

Policjanci ze świętochłowickiej komendy pojechali na interwencję domową do jednego z mieszkań w śródmieściu. Tam policjanci zastali kobietę oraz pijanego mężczyznę. Stróże prawa ustalili, że pomiędzy lokatorami doszło do awantury słownej, którą wywołał 36-latek. Jak się później okazało to nie pierwsza tego typu sytuacja, bowiem mężczyzna od kilku miesięcy znęca się psychicznie nad swoją życiową partnerką. Świętochłowiczanin regularnie wszczynał awantury, w których trakcie poniżał ją i ubliżał wulgarnymi słowami. Agresor został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Wczoraj usłyszał zarzut. Decyzją prokuratora został objęty policyjnym dozorem oraz zakazem wszelkich form kontaktu z pokrzywdzoną. Za znęcanie się podejrzanemu grozi kara do 5 lat więzienia.

Komentarze (1)    dodaj »

  • Minister od mieszkalnictwa

    Jak potrzebujesz mieszkania to poznej chopa abo baba z mieszkaniem,jednego policja wyciepnie a drugi sie bydzie mieszkoł

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również