Świętochłowice - portal miejski Swiony.pl

Wiadomości z Świętochłowic

Domowy oprawca z zakazem zbliżania się, nakazem opuszczenia mieszkania i dozorem policji

 • Dodano: 2019-12-23 09:00

Za znęcanie się psychiczne i fizyczne nad swoją partnerką odpowie 41-letni mieszkaniec Świętochłowic.

W minioną środę domowy oprawca został zatrzymany przez świętochłowickich mundurowych. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Za przestępstwo, którego się dopuścił, może trafić za kraty nawet na 5 lat. Ponadto dopuścił się znęcania w warunkach recydywy.

O jego dalszym losie zadecyduje sąd

W połowie tygodnia do świętochłowickiej komendy wpłynęło zgłoszenie od mieszkanki miasta, która poinformowała, że jej partner od kilku miesięcy znęca się nad fizycznie i psychicznie. Kiedy zaczął jej grozić śmiercią, kobieta postanowiła przerwać milczenie. Na drugi dzień rano podczas patrolowania ulic miasta, policjanci ogniwa interwencyjnego zauważyli 41-latka w dzielnicy Lipiny. Czujni mundurowi zatrzymali mężczyznę. Domowy oprawca był zaskoczony takim obrotem sprawy. Świętochłowiczanin trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał już zarzut znęcania się nad pokrzywdzoną. Teraz może trafić za kraty nawet na 5 lat. Jednak kara może zostać podwyższona, ponieważ agresor dopuścił się przestępstwa w warunkach recydywy. Decyzją prokuratora został objęty zakazem zbliżania się do swojej partnerki, nakazem opuszczenia wspólnego mieszkania oraz dozorem policyjnym. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.

Komentarze (6)    dodaj komentarz »

 • remix

  to menel wczesniej karany...do puchy lumpa....

 • Sprzatacz

  A ja bym mu włożył w [...]ę kij od mopa... to go ocali...

 • jorg

  a może babie się należało ?

 • Halszka

  A kim on to jest żeby sam wymierzał sprawiedliwość? Życia Jej nie dał i nie ma prawa do tego by je odbierać.Mężczyzni to są tacy bokserzy damscy i cieniarze.Boją się że kobieta odejdzie i ułoży sobie życie od nowa więc lepiej Jej na to nie pozwolić! Tchurze i tyle! A może Jemu się taż należy spuścić manto! Dorośli,inteligentni ludzie rozstają się i tyle

 • jorg

  a może babie się należało ?

 • Niunia

  Damski bokser

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.