Wiadomości z Świętochłowic

Dozór policyjny i nakaz opuszczenia mieszkania dla domowej oprawczyni

 • Dodano: 2019-12-12 10:15

Dozór policji i nakaz opuszczenia wspólnie zajmowanego mieszkania - te właśnie środki zastosował prokurator wobec 55-latki, która groziła swojemu partnerowi. Mężczyzna został przez nią ponadto zraniony w rękę nożem. Policjanci obezwładnili nietrzeźwą agresorkę, która noc spędziła w policyjnym areszcie. Za przestępstwa, których się dopuściła, może trafić za kraty nawet na 2 lata.

Na początku tygodnia policjanci ze świętochłowickiej komendy zostali wezwani na interwencję do jednego z mieszkań w dzielnicy Zgoda. Na klatce schodowej mundurowi zastali mężczyznę, który poinformował policjantów, że jego partnerka zraniła go w rękę kuchennym nożem, po tym, jak chwilę wcześniej groziła mu, że go zabije. Przestraszony mężczyzna uciekł z mieszkania i schronił się u sąsiada, skąd powiadomił miejscową Policję. W mieszkaniu pokrzywdzonego policjanci zastali pobudzoną i agresywną 55-latkę. Od kobiety czuć było woń alkoholu. Wezwania mundurowych do zachowania zgodnego z prawem nie odnosiły skutku. Stróże prawa zatrzymali świętochłowiczankę i przewieźli ją do miejscowej komendy. Badanie trzeźwości wykazało w jej organizmie prawie promil alkoholu. Kobieta noc spędziła w policyjnego areszcie.

Wczoraj decyzją prokuratora została objęta policyjnym dozorem i nakazem opuszczenia wspólnie zamieszkiwanego mieszkania. Za przestępstwa, których się dopuściła, może trafić za kraty nawet na 2 lata. O dalszym losie domowej oprawczyni zdecyduje wkrótce sąd.

Komentarze (5)    dodaj »

 • dziołszki z helenki

  Hmm, czy ta oprawczyni to Iga Ziaja z Lędzin?

 • jw

  pytanie?? jak normalnym ludziom żyje się Na Lipinach i Chropaczowie??wśród biedoty i patologii

 • WSTYD

  No ja cię proszę sukces policji ........................ A dzielnice nocą nie patrolowane ,strach wyjść , dewastowane ,parki ,wiaty przystankowe , elewacje budynków .Ale tam policja się boi zajrzeć bo to nie pijana 55latka tylko zakapturzone łobuzy wiec strach

 • gość

  będziesz! świony są stosunkowo bezpieczne. a to że nie widzisz policji nie oznacza. że jej nie na. syna poprosiłem jak wracał z żółty o chleb, zostawił samochód i poszedł o 22 na lumpiarskiego Findera ( dzisiaj siostry niejednokrotnie błogosławionej coś tam coś tam Hoffmann) do policzka..... nie doszedł. z cywilnego samochodu wyszło czterech panów w kamizelkach z długą bronią i zaproponowali zakupy w innym terminie lub miejscu. nazajutrz czytałem o zatrzymaniu przestępcy w świniach. poza tym codziennie biegam lub łażę z psem po 23 i co najwyżej dostałem zaproszenie na eypitkę.

 • Robertt

  Ten Twój tekst to albo marna prowokacja, albo nie panujesz nad myślami i klawiaturą jednocześnie.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również