Świętochłowice - portal miejski Swiony.pl

Wiadomości z Świętochłowic

Druga tura wyborów prezydenckich

  • Dodano: 2020-07-10 07:15, aktualizacja: 2020-07-10 07:19

Już w najbliższą niedzielę 12 lipca odbędzie się druga tura wyborów na Urząd Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Mamy nadzieję, że frekwencja będzie równie wysoka, jak w pierwszej turze. Przypominamy, że w Świętochłowicach uprawnionych do głosowania jest 36 995 wyborców, a swoje głosy będzie można oddać w 27 obwodowych komisjach wyborczych.

Dokładną rozpiskę lokali wyborczych wraz z przyporządkowanymi ulicami znajdziecie pod tym adresem. Pamiętajcie, by do lokali wyborczych wchodzić w maseczkach i zdezynfekować dłonie tuż przy wejściach do budynków. Zachęcamy również do zabrania własnych długopisów. Jeżeli zamierzacie korzystać z długopisów udostępnianych przez komisję wyborczą pamiętajcie, by dodatkowo użyć rękawiczek ochronnych.

Przypominamy, że udział w procedurze głosowania w pierwszej kolejności mają zapewnione osoby powyżej 60. roku życia, kobiety w ciąży, osoby z dzieckiem do lat 3 oraz osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności, z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego lub osoby, które ze względu na stan zdrowia nie mogą poruszać się samodzielnie.

Głosowanie odbędzie się w niedzielę (12 lipca 2020 r.) w godzinach 7:00 – 21:00. Aby móc zagłosować, trzeba mieć przy sobie dokument ze zdjęciem.


http://www.swietochlowice.pl/

Komentarze (3)    dodaj komentarz »

  • Świony

    Podoba mi się program prezydenta Dudy. Zabrać pracującym i bogatym, a rozdać biednym i leniwym. To jest bardzo dobry pomysł jak rozwinąć Polskę.

  • Mieszkaniec

    A ta są bogaci w Polsce, którzy to? Bo podobno wszyscy w Polsce zarabiają 2000 a każdy prywaciarz dokłada do interesu :D

  • Mis

    Dopiero co budują na Hugonie a już wszystkie 18 domków za 0.5 mln sprzedane:D to kupili Ci co pracują 30/24h :DDD

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.