Wiadomości z Świętochłowic

Dumni z policjantów mieszkańcy podziękowali komendantowi

 • Dodano: 2022-03-30 14:00

„Pan Komendant może być dumny z postawy swoich podwładnych, a my jako mieszkańcy miasta z takich stróżów prawa”. Takie słowa uznania wpłynęły na ręce szefa świętochłowickich policjantów od mieszkańców miasta. Świętochłowiczanie podziękowali mundurowym za ich zaangażowanie, profesjonalizm i skuteczność, dzięki którym odzyskali skradziony motocykl.

Podziękowania dla świętochłowickich policjantów

Na ręce Komendanta Miejskiego Policji w Świętochłowicach wpłynęły podziękowania dla dzielnicowego oraz policjantów z ogniwa interwencyjnego ze świętochłowickiej komendy. Ich praca przyczyniła się do odzyskania skradzionego motocykla. Dwoje mieszkańców miasta pisemnie podziękowało stróżom prawa za ich profesjonalizm, a przede wszystkim skuteczność i szybkie odzyskanie skradzionego mienia.

Każde przejawy uznania i sympatii ze strony mieszkańców są dla policjantów bezcenne, bez względu na to, w jakim wydziale pełnią służbę, bo świadczą o tym, że dostrzegacie i doceniacie Państwo naszą służbę. Pisemne wyrażenie wdzięczności jest zawsze bardzo miłą formą uznania dla każdego policjanta i stanowią jeszcze większą motywację do codziennej służby.

Dumni z policjantów mieszkańcy podziękowali komendantowi

Komentarze (5)    dodaj »

 • Basia

  Żenyjace sa wasze konentarze .to dziwne ze ktos podziekował? I docenił czyjas prace

 • Tyle

  Propaganda jak u Putina A to nie jest obowiązkiem policji w PL ścigać złodziei i chronić mieszkańców ? Przecież to ich zawód a my im płacimy pensje i wysyłamy na emerytury w wieku 45 lat!

 • izok

  45 haha dobre nie bredz

 • zefel

  Czy ktoś wysłał specjalne podziękowanie ekspedientce za obsługę albo dozorcy za posprzątanie placu?

 • gość

  łubudubu) ubudubu niech żyje nam! to mówiłem ja..... żenujący artykuł

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również