Świętochłowice - portal miejski Swiony.pl

Wiadomości z Świętochłowic

Dwaj recydywiści włamali się do mieszkania. Teraz odpowiedzą przed sądem

 • Dodano: 2020-04-21 07:00, aktualizacja: 2020-04-21 07:12

Policjanci ze świętochłowickiej komendy zatrzymali 2 mężczyzn, którzy na terenie miasta włamali się do jednego z mieszkań.

Mundurowi schwytali sprawców na gorącym uczynku. Zatrzymani to recydywiści. Decyzją prokuratora zostali objęci dozorem policyjnym. Wkrótce o ich losie zadecyduje sąd.

Obaj mogą trafić do więzienia nawet na 15 lat

Dyżurny świętochłowickiej komendy otrzymał zgłoszenie o włamaniu do jednego z mieszkań na terenie miasta. Gdy policjanci z patrolówki przybyli na miejsce, w mieszkaniu na drugim piętrze zauważyli otwarte drzwi, a po wejściu do środka zatrzymali tam włamywaczy. Okazali się nimi dwaj mieszkańcy Świętochłowic w wieku 26 i 24 lat. Śledczy ustalili, że złapani na gorącym uczynku rabusie próbowali ukraść m. in. znajdującą się w mieszkaniu gotówkę oraz sprzęt elektroniczny. Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie obaj usłyszeli zarzut usiłowania dokonania wspólnie kradzieży z włamaniem. Decyzją prokuratora zostali objęci dozorem policyjnym. Wkrótce o ich losie zadecyduje sąd. Grozi im do 15 lat więzienia, ponieważ czynu tego dopuścili się w warunkach recydywy.

Komentarze (5)    dodaj komentarz »

 • Alfons

  Murzyn cza4no to widze hihi pdw!

 • Hanys

  Recydywa a ino dozór grozi im 15 na bank będą czekać ha ha

 • Mmm

  Teraz kamerki są niemal wszędzie. Kupiłam taką za chyba 130 zł. z wykrywaczem ruchu i dźwięku. Każdemu polecam. No i wielkie brawa dla policji.

 • ogrodnik

  Rwać te chwasty ile wlezie brawo Policja

 • krist

  BRAWO POLICJA !!!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.