Wiadomości z Świętochłowic

Dzielnicowym i uczniom wręczono nagrody za udział w Igrzyskach Policyjnych

  • Dodano: 2019-11-08 08:45, aktualizacja: 2019-11-08 08:51

W minioną środę I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Świętochłowicach wraz z Prezydentem Miasta Świętochłowice Panem Danielem Begerem wręczyli podziękowania za udział i zajęcie 3 miejsca w Igrzyskach Policyjnych z okazji 100. rocznicy powstania Policji Państwowej, które odbyły się w Siemianowicach Śląskich w dniu 27 września br.

Podziękowania zostały złożone na ręce świętochłowickich dzielnicowych oraz uczniów Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Świętochłowicach.


W Komendzie Miejskiej Policji w Świętochłowicach odbyła się odprawa kierownictwa świętochłowickiej policji podczas, której omówione zostały wyniki pracy świętochłowickich stróżów prawa za ostatnie 10 miesięcy. W odprawie udział wziął również Prezydent Miasta Świętochłowice Pan Daniel Beger.

Odprawa była również świetną okazją do podziękowania uczestnikom Igrzysk Policyjnych za udział oraz wywalczenie dla miasta III miejsca. Czteroosobowa drużyna reprezentująca Świętochłowice składała się z uczniów Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Świętochłowicach oraz świętochłowickich dzielnicowych.

Listy gratulacyjne oraz drobne upominki wręczył sportowcom wice szef świętochłowickiej policji nadkom. Michał Szynol wraz z Prezydentem Miasta Panem Danielem Begerem.

Podczas odprawy I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Świętochłowicach podziękował również Dyrektorce ZSO w Świętochłowicach Pani Marzenie Greli za dotychczasową wieloletnią współpracę i podejmowane wspólne działania profilaktyczno – wychowawcze na terenie szkoły.

Komentarze (2)    dodaj »

  • Ten

    Od tego ryzego klamcy nic bym nie przyjął

  • Teraz

    Trzeba go olewać bo nie zasługuje na uwagę uczciwych ludzi

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również