Wiadomości z Świętochłowic

Dzień Służby Cywilnej w świętochłowickiej komendzie

  • Dodano: 2022-11-14 07:45, aktualizacja: 2022-11-14 08:00

Z okazji przypadającego w tym roku 100-lecia służby cywilnej oraz Dnia Służby Cywilnej, Komendant Miejski Policji w Świętochłowicach wraz z Pierwszym Zastępcą spotkał się z pracownikami cywilnymi świętochłowickiej komendy.

Dzień Służby Cywilnej w Świętochłowicach

W trakcie spotkania Komendanci przekazali najserdeczniejsze życzenia i podziękowania za trud włożony w codzienne obowiązki, podkreślając, że ich zaangażowanie i profesjonalizm jest nieodłącznym i kluczowym elementem funkcjonowania świętochłowickiej jednostki.

Przez wielu nazywani są niewidzialnym sercem formacji – bo choć ich praca jest często niedostrzegana, bez nich funkcjonowanie Policji byłoby praktycznie niemożliwe.

W sali odpraw świętochłowickiej komendy odbyło się uroczyste spotkanie pracowników cywilnych wraz z Komendantem Miejskim Policji w Świętochłowicach, podinsp. Dawidem Gil i Pierwszym Zastępcą mł. insp. Moniką Francikowską.

Komendant w imieniu własnym, kadry kierowniczej oraz świętochłowickich policjantów  podziękował zgromadzonym za rzetelne wykonywanie swoich obowiązków, życzył samych sukcesów, ambitnych celów oraz zadowolenia z ich osiągania.  Wraz z podziękowaniami za profesjonalną pracę, życzył również wszystkiego dobrego w życiu osobistym.

Ponadto dwie pracownice z korpusu służby cywilnej otrzymały wyróżnienie z rąk szefa śląskich policjantów. Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach, nadinsp. Roman Rabsztyn, w imieniu własnym oraz kierownictwa Komendy Wojewódzkiej, serdecznie podziękował im za pełne zaangażowania wykonywanie obowiązków służbowych na rzecz instytucji, jaką jest Policja.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również