Świętochłowice - portal miejski Swiony.pl

Wiadomości z Świętochłowic

Dzień Strażnika Miejskiego w Świętochłowicach

 • Dodano: 2019-09-23 08:45, aktualizacja: 2019-09-23 08:52

Straż Miejska w Świętochłowicach obchodziła 20 września br., uroczystość Dnia Strażnika Miejskiego.

Daniel Beger - Prezydent Świętochłowic wraz Komendantem Straży Miejskie Bogdanem Bednarkiem wręczyli awanse oraz nagrody dla strażników miejskich.

Po uroczystości wszyscy chętni mieli możliwość zwiedzania Muzeum Powstań Śląskich w Świętochłowicach.

Komentarze (51)    dodaj komentarz »

 • Fan

  ciekawe czy po zakonczeniu części oficjalnej byly tańce, bo z niego niezły tańcior - pokazał to w grocie

 • wiola

  begier wygrałś wybory dlatego,że chodziło tylko o wyautowanie delfina tak naprawdę to jestes cienki bolek na pewno przy następnych wyborach na ciebie nie zagłosują........kiedy delfin odPOwie za długi i korupcje

 • Robertt

  Tyłu obrońców zacnej straży miejskiej. Przeciwnikom przykleja się etykiety, że to z nienawiści za mandaty za piwo czy przechodzenie w niedozwolonym miejscu. Swoje opinie na ten temat wyraziłem już gdzie indziej. Pamiętajcie jednak, że nie wiecie komu odpisujecie, może osobie która nigdy nie dostała żadnego mandatu? Tak, tak, nigdy nie dostałem mandatu, nie mam za co się mścić. Uważam po prostu, że są potrzebni jak świni siodło i tyle. Obrońcom teorii księżyca z sera jednak i tak to nie wystarczy. To jest forum. Każdy może wyrażać swoje zdanie. Ktoś tu pisał o wzajemnym szacunku. Szacunku podpartym merytoryczną dyskusją i czytaniem ze zrozumieniem.

 • xyz

  Można mieć wątpliwości na formą tej formacji, dla tych co nie wiedzą, straż miejska miała być policją miejską tak jak w innych krajach, ale jedno wiem na pewno w pierwszy dzień po likwidacji straży miejskiej może każdy parkować gdzie chce, śmiecić gdzie chce, nigdy nie sprzątać po swoim psie, palić w piecu czym chce, ważyć wagą bez jakiejkolwiek legalizacji, usuwaniem wraków itp itd. Ci którzy są na tyle naiwni że wierzą że zajmie się tym Policja informuję że już teraz (oprócz spalania) może się tym zajmować ale tego nie robi. I nie wiem jaki cud by sprawił że by się zaczęła zajmować. Po pierwsze nie jest w tym w ogóle wyszkolona, pomimo ustawowych uprawnień, bo robi to straż miejska, a po drugie nie bo ... i tu wstaw co chcesz. Więc masz rację świni siodło niepotrzebne i świonom straż też nie ale wtedy większość się albo wyprowadzi albo będzie wyła pod UM aby znów ją powołać. I tak dla porządku przypominam wszystkim iż sm powołuje i odwołuje Rada Miejska a nie PM. Prezydent jest władzą wykonawczą! Jak nie rozumiecie tej różnicy to nie wiecie co to demokracja.

 • długi

  PM ma większość w RM, więc może zrealizować obietnicę wyborczą, inaczej będzie pospolitym oszustem.

 • Remek

  cudowne dziecko Żuław

 • czytelnik

  "Wiarygodność na poziomie Żuław" hahahahaha

 • vovtek81

  Żuławy to poniżej poziomu (hehehe - georaficznie morza)

 • Robert przez 100 R :)

  Robertt przez dwa t..czytałem że policja zatrzymała pijanego kierowcę popisz im że są mało potrzebni..bo ty wystarczysz za wszystkich :)

  • Robert przez 100 R :)
   2019-09-24 16:50
  • Ocena:
  • odpowiedz
 • Obiektywny

  Każdy może jesli się zgadza z twoimi wpisami..choć trudno ci pewnie w to uwierzyć ale cześć ludzi myśli inaczej i nie pisz o wzajemnym szacunku bo nieco razi twój język i porównania które świadczą jaki prezentujesz poziom..pozdrawiam i życzę spokoju

 • gość

  To my jeszcze mamy straz miejską jakos ich nie widac na ulicach chyba siedza i nic nie robią

 • Miejscowy

  A co dopiero wylazłeś z lasu?czy wstałeś z wyra i nagle cię olśniło ?? skoro jesteś gościem to wracaj do lasu tam będziesz szczęśliwy

 • Egon

  A miala być likwidacja SM... tyle są warte słowa Daniela

 • Fifi

  Tak działa Beger

 • Greg83

  On dziala? On rozklada na lopatki I niszczy nasze miasto

 • Mieszkaniec

  Pinokio kłamstwo ma ...5latl.Bye bye.

 • " Henryk ujawnia "

  Henryk: ujawnia realizację programu wyborczego Przyjaznych Świętochłowic według Begera:1. "Dokonamy głębokiej restrukturyzacji i zmian w organizacji pracy spółki MPGL" - PREZESEM ZOSTAŁ KOLEGA POŚPIECHA Z ZABRZA, NOWYMI PRACOWNIKAMI Z DOBRĄ PENSJĄ ZOSTALI KANDYDACI Z LIST WYBORCZYCH PŚ.2. "Przeprowadzimy organizację PUP..." - ZWOLNIONO DYSCYPLINARNIE WIELOLETNIEGO DYREKTORA Z ZASŁUGAMI.3. "Zlikwidujemy Straż Miejską...." - WRĘCZA AWANSE I NAGRODY STRAŻNIKOM MIEJSKIM.4. "Otworzymy się na współpracę z miastami ościennymi jak Katowice, Gliwice, Zabrze...." - POWOŁANIE NA CZŁONKA ZARZĄDU ZOZ ŻONĘ PRZEZESA MPGL Z ZABRZA.5. "Wprowadzimy przejrzyste i uczciwie zasady awansów zawodowych mieszkańców Świętochłowic...." - POWOŁANIE NA STANOWISKO DYREKTORA MZO KANDYDATKĘ Z LISTY WYBORCZEJ PŚ, A NASTĘPNIE POWOŁANIE NA TO STANOWISKO OSOBĘ Z SOSNOWCA, DYREKTOR CIS RÓWNIEŻ Z SOSNOWCA, PREZES MPGL Z ZABRZA.wkrótce nowe wiadomości

 • Dzepetto

  Będzie uczciwie i transparentnie hahahahahahahahahahahahahahaha! Kłamstwa i obłuda,robienie na złość i ciągłe wspominanie o poprzedniku to są nowe plany oszustów wyborczych.

 • Von Graf

  Przyjdź do pup i pogadaj z pracownikami to sie dowiesz co sądzą o byłej dyrektorce. Przyjdź do Mpuk i pogadaj z pracownikami to się dowiesz co sądzą o byłych prezesach, albo do OPS to sie dowiesz co sądzą o byłej dyrektorce, przyjdź do mpgl i pogadaj z pracownikami to się dowiesz jaki tam był mobbing za poprzednich władz, przyjdź do straży miejskiej i pogadaj ze strażnikami to sie dowiesz na jakim fajnym poziomie wygląda teraz współpraca z um a jak było wcześniej. Po prostu Beger czyści miejskie jednostki i spółki z patologii i to z tego co wiem obiecywał przed wyborami.

 • Paragraf

  Co ty bredzisz? Większej patologi jak w mpgl to w całym mieście szukać na próżno! Dno i jeszcze raz dno nic i niczego się tam nie doprosisz mimo braku zadłużenia. To miejsce któregoś dnia odwiedzi prokurator.

123

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.