Świętochłowice - portal miejski Swiony.pl

Wiadomości z Świętochłowic

E-sklep w czasach koronawirusa - szansa dla Twojego biznesu

  • Dodano: 2020-03-20 15:00, aktualizacja: 2020-03-22 21:36

Gdy w trakcie epidemii tradycyjne kanały sprzedaży tracą na znaczeniu, rośnie rola sklepów internetowych. Dzięki nim izolujący się ludzie mogą kupić wszystko bez wychodzenia z domu. Stworzenie takiego sklepu to szansa dla Twojego biznesu w tych trudnych czasach!

Dlaczego sklepy internetowe zyskują teraz na znaczeniu?

Wszystkie kraje, dotknięte koronawirusem przekonały się, że najskuteczniejszym sposobem na ograniczenie rozprzestrzeniania się choroby to izolacja. Ludzie unikają więc zatłoczonych miejsc, galerie handlowe są zamknięte – sprzedaż przenosi się do Internetu.

W Polsce, po wprowadzeniu kolejnych obostrzeń, konsumenci w pierwszej kolejności skupili się na zakupie dóbr pierwszej potrzeby. Jednak wraz z przeciągającym się czasem izolacji, ludzie coraz częściej zaczynają się skłaniać do kupowania online również innych produktów. To szansa dla firm, nieposiadających jeszcze e-sklepu, by uratować swój biznes.

E-sklep z najszybszym wdrożeniem na rynku

Jeśli Twoja firma jeszcze nie ma swojego sklepu internetowego, jest teraz w trudniejszej sytuacji, niż konkurencja. Nie poddawaj się jednak – rozwiązania e-commerce można szybko wdrożyć! 
Firma Silnet Media, reagując na potrzeby rynku, stworzyła specjalną ofertę wdrożenia w pełni funkcjonalnego e-sklepu w zaledwie 3-5 dni. Na ofertę składa się m.in.:

  • pełna konfiguracja i uruchomienie sklepu w 3-5 dni,
  • dodanie listy kategorii oraz 6 produktów,
  • przygotowanie projektu graficznego dopasowanego do identyfikacji wizualnej Twojej firmy,
  • konfiguracja e-płatności, opcji dostawy oraz dwustronna integracja z Allegro,
  • wdrożenie certyfikatu SSL, regulaminu sklepu, polityki prywatności i RODO,
  • integracja z profilami na Facebooku, Instagramie, YouTube i innymi.

Co ważne, otrzymasz pełne wsparcie posprzedażowe – pomoc techniczną oraz doradztwo i pomysły na rozwój sklepu. Dodatkowo, oferta obejmuje skuteczną promocję Twojego nowego e-sklepu. Możesz postawić na reklamę w Google (Google Ads) z budżetem dostosowanym do Twoich możliwości i oczekiwań. Inną oferowaną możliwością promocji jest pozycjonowanie wizytówki Google Moja Firma – dzięki niej, Twój sklep będzie widoczny w wyszukiwarce i Mapach Google dla Klientów z Twojej okolicy.

Funkcjonalny sklep internetowy posłuży Ci nie tylko w czasach epidemii koronawirusa – da Ci on przewagę nad konkurencją również po jej zakończeniu.


Źródło: Materiały partnera

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • Ursus

    My tez zdecydowalisimy sie calkiem niedawno na otwarcie sprzedazy online i cieszymy sie, ze udalo sie to zrobic przed epidemia. Akurat z dobra oferta wyszla nazwa.pl gdzie moglismy w ofercie z google analitics wybrac sobie szablon na sklep online. wszystko smiga jak nalezy, a teraz przynajmniej nie musimy sie martwic o sprzedaz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.