Wiadomości z Świętochłowic

Emerytowani nauczyciele i pracownicy odwiedzili SP nr 2 w Świętochłowicach!

  • Dodano: 2024-04-08 07:30, aktualizacja: 2024-04-08 07:42

4 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 2 w Świętochłowicach miało miejsce szczególne spotkanie. Placówkę odwiedzili emerytowani nauczyciele i pracownicy administracji i obsługi. Każdy podziwiał nowe przestrzenie. Dawni pracownicy jednogłośnie stwierdzili, że chcieliby pracować w takich warunkach!

Emeryci chcą wrócić do nowoczesnej szkoły w Świętochłowicach

Było to miłe, nostalgiczne spotkanie, podczas którego przy ciastku i kawie mogliśmy porozmawiać o dzisiejszej pracy naszej szkoły oraz powspominać dawne czasy – relacjonuje dyrektor SP nr 2.

Punktem kulminacyjnym spotkania był jednak spacer po szkole, podczas którego emeryci mogli zobaczyć zmiany, jakie w ostatnim czasie zaszły w placówce. Wszyscy byli zachwyceni nowo powstałymi pracowniami i eduprzestrzeniami, w tym pracownią plastyczno-muzyczną, językową, komputerową, fizyko-chemiczną, chillroomem i biblioteką. Wszyscy chwalili zmianę kolorystyki, wystroju pomieszczeń oraz korytarzy. Mocno podkreślali duże zmiany w zakresie wyposażenia szkoły w pomoce dydaktyczne, 75-calowe monitory interaktywne, rzutniki multimedialne i nowe meble. Z dumą patrzyli na dzisiejszy wizerunek Szkoły Podstawowej nr 2. Co więcej, z uśmiechem na twarzy stwierdzili, że chcą wrócić i pracować w tak nowoczesnej szkole.

Zdaniem Pani Zofii Miler, to ciągle jest jej szkoła i cieszy się razem z uczniami, nauczycielami z wielkich zmian, które zachodzą w naszej placówce. Pani Joanna Jeleń stwierdziła, że jest pewna, że uczniowie cenią sobie to, co dzieje się w naszej szkole i pewnie jeszcze lepiej się uczą.

To było serdeczne spotkanie, które będziemy powtarzać w następnych latach! – relacjonują pracownicy szkoły.

Komentarze (2)    dodaj »

  • Absolwent

    Brawo! Ostatnie remonty nadały tej szkole klimatu - wreszcie kolorowo, pięknie, dostosowany wystrój pod dzieci! Chyba kadra i uczniowie zadowoleni, bo w lepszych warunkach milej się pracuje i uczy. Warto było się pochwalić. Powodzenia!

  • Sylwester Cybulski

    I to się liczy a nie tylko pogoń za kasą i fame , wszyscy przemijamy doceniajmy siebie nawzajem każdego dnia pozdrawiam

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również