Wiadomości z Świętochłowic

Festyn "Lipiny pięknieją!". Podsumowanie zmian w Świętochłowicach

 • Dodano: 2024-04-18 08:30, aktualizacja: 2024-04-18 08:49

W piątek mieszkańcy dzielnicy Lipiny mają okazję uczestniczyć w festynie "Lipiny pięknieją!".

"Lipiny pięknieją!" w Świętochłowicach

Na to spotkanie zapraszają władze Świętochłowic, które chcą podkreślić pozytywne zmiany zachodzące w okolicy. Jednym z istotnych wydarzeń jest budowa nowej siedziby przedszkola nr 7, co stanowi ważny krok w rozwoju edukacyjnym dzielnicy. Ponadto kompleksowy remont "Groty" również zasługuje na wyróżnienie, jako kolejny krok w poprawie infrastruktury i estetyki okolicy.

Festyn będzie doskonałą okazją do świętowania tych istotnych sukcesów wspólnoty. Oprócz tego uczestnicy będą mieli okazję omówić plany na dalszy rozwój tego obszaru miasta.

Spotkanie odbędzie się już w piątek o godzinie 17:00 na Placu Słowiańskim, gdzie lokalna społeczność będzie mogła cieszyć się wspólną zabawą i dyskusją na temat przyszłości ich dzielnicy.

Komentarze (4)    dodaj »

 • ZChropoczowa

  Rozumiem że to nie będzie "festyn" będzie polegał na prezentacji pięknych wizualizacji... Popatrzcie tak będzie! A teraz każdy po zielonym jabłku, smyczy i głosować w niedzielę! Propaganda za miejskie pieniądze, smutne to już

 • gość

  kpiny! ale czego się nie robi dla podwyższenia standartu życia... swojego! zanim został zarabiał mniej niż 3000 miesięcznie ( w sumie to wstyd dla mężczyzny) w 2022 dziesięć razy tyle. ma o co walczyć! bo nie o świętochłowice idzie.

 • hahaha

  Oho, widzę, że zapewne feministyczna mizoandryczka musiała swoją frustrację przekuć w ubliżanie płci przeciwnej, niezgrabnie udając, że chodziło o sprawy lokalne. xD

 • gość

  i tu się mylisz! jestem prawdziwą białą , męską szowinistyczną świnią! facet , który nie potrafi zadbać o swoją rodzinę nie powinien dostawać władzy bo dorabianie się na funkcji publicznej to rak.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również