Wiadomości z Świętochłowic

"Grota" w Lipinach zyska dawny blask! Remont coraz bliżej

  • Dodano: 2024-02-13 12:30

Budynek Centrum Kultury Śląskiej zlokalizowany w Lipinach zostanie wyremontowany. To tylko jeden z wielu projektów prowadzących do poprawy jakości życia mieszkańców tej dzielnicy.

Świętochłowicka "Grota" zostanie wyremontowana

Wielkimi krokami zbliżamy się do tego, aby budynek „Groty” wypiękniał! Rozpoczęto postępowanie mające na celu wyłonienie wykonawców robót budowlanych oraz nadzoru inwestorskiego. Już niebawem budynek Centrum Kultury Śląskiej „Grota” w Lipinach odzyska dawny blask. Zmodernizowany budynek będzie nie tylko wizytówką dzielnicy, ale także będzie spełniać wszystkie obowiązujące wymagania techniczne.

Zmodernizowana „Grota” to jednak nie wszystko, co zmieni się w Lipinach. Miasto realizuje wiele projektów, które mają na celu poprawę jakości życia mieszkańców dzielnicy.

– To jeden z wielu projektów zmierzających do poprawy jakości życia w Lipinach obok systemu monitoringu miejskiego, remontów pięknych komunalnych kamienic, instalacji sanitariatów wewnątrz mieszkań komunalnych, budowy ul. Przemysłowej oraz szeregu projektów społecznych realizowanych przez Centrum Integracji Społecznej w Świętochłowicach, Razem Możemy Więcej dla Lipin oraz organizacje pozarządowe. Wkrótce kolejne dobre wiadomości dla dzielnicy - w tym dotyczące budowy nowego klubu dziecięcego i nowej siedziby przedszkola. Działamy – przekazał Daniel Beger w mediach społecznościowych.

Dajcie znać w komentarzach, co jeszcze Waszym zdaniem mogłoby się zmienić w naszym mieście!

Komentarze (2)    dodaj »

  • wyborca

    Kolejne mydlenie oczu przed wyborami!

  • hanyskowy

    Genau. To całe Centrum Kultury Śląskiej nie robi nic, co ma wspólnego ze śląską kulturą.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również