Wiadomości z Świętochłowic

Holi Święto Kolorów - Największa w Polsce kolorowa trasa zawita do Świętochłowic

  • Dodano: 2022-06-24 09:45

Świętochłowice w najbliższy weekend staną się muzyczną stolicą regionu! Razem z Dniami Miasta do Świętochłowic wróci także Holi Święto Kolorów. W tym roku miejscem spotkania świętochłowiczan podczas święta miasta będzie wyjątkowo Park Jordanowski.

Holi Święto Kolorów w Świętochłowicach

Do Świętochłowic ponownie zawita kolorowa impreza z muzyką i proszkami Holi. Co warto dodać, w tym roku wydarzenie odbędzie się bez ograniczeń związanych z pandemią.

W piątek 24 czerwca w godzinach od 16:00 do 20:00 na plantach w Parku Jordanowskim, odbędzie się Holi Święto Kolorów, czyli świętochłowicka edycja, popularnego na całym świecie, festiwalu z proszkami Holi. Impreza ta rozpocznie trzydniowe Święto Miasta. 

- Daj się ponieść kolorowemu szaleństwu! Przyjdź ze swoimi znajomymi i wspólnie pokolorujcie się nawzajem w rytm najlepszej muzyki granej przez naszych DJów! - czytamy na stronie wydarzenia.

Na imprezie będzie można zaopatrzyć się w oryginalne proszki Holi w 9 kolorach. Wstęp na wydarzenie będzie bezpłatny. Ze względów bezpieczeństwa na teren imprezy obowiązuje zakaz wnoszenia własnych proszków.

Pierwszy dzień święta miasta w rytmie hip-hopu

Oprócz zabawy kolorowymi proszkami na mieszkańców Świętochłowic czeka w ten dzień wiele atrakcji. Podczas pierwszego dnia świętowania w rytmie hip-hopu swoją obecność zapowiedział O.S.T.R. – łódzki raper, kompozytor, producent muzyczny. Swoją twórczość zaprezentują także Tabu, Cham Pion/Dono, Dejlu, Tukej oraz Kamila Krawczyk. Start w piątek 24 czerwca o godzinie 17.30. 

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.