Wiadomości z Świętochłowic

Holi Święto Kolorów - Największa w Polsce kolorowa trasa zawita do Świętochłowic

  • Dodano: 2022-06-24 09:45

Świętochłowice w najbliższy weekend staną się muzyczną stolicą regionu! Razem z Dniami Miasta do Świętochłowic wróci także Holi Święto Kolorów. W tym roku miejscem spotkania świętochłowiczan podczas święta miasta będzie wyjątkowo Park Jordanowski.

Holi Święto Kolorów w Świętochłowicach

Do Świętochłowic ponownie zawita kolorowa impreza z muzyką i proszkami Holi. Co warto dodać, w tym roku wydarzenie odbędzie się bez ograniczeń związanych z pandemią.

W piątek 24 czerwca w godzinach od 16:00 do 20:00 na plantach w Parku Jordanowskim, odbędzie się Holi Święto Kolorów, czyli świętochłowicka edycja, popularnego na całym świecie, festiwalu z proszkami Holi. Impreza ta rozpocznie trzydniowe Święto Miasta. 

- Daj się ponieść kolorowemu szaleństwu! Przyjdź ze swoimi znajomymi i wspólnie pokolorujcie się nawzajem w rytm najlepszej muzyki granej przez naszych DJów! - czytamy na stronie wydarzenia.

Na imprezie będzie można zaopatrzyć się w oryginalne proszki Holi w 9 kolorach. Wstęp na wydarzenie będzie bezpłatny. Ze względów bezpieczeństwa na teren imprezy obowiązuje zakaz wnoszenia własnych proszków.

Pierwszy dzień święta miasta w rytmie hip-hopu

Oprócz zabawy kolorowymi proszkami na mieszkańców Świętochłowic czeka w ten dzień wiele atrakcji. Podczas pierwszego dnia świętowania w rytmie hip-hopu swoją obecność zapowiedział O.S.T.R. – łódzki raper, kompozytor, producent muzyczny. Swoją twórczość zaprezentują także Tabu, Cham Pion/Dono, Dejlu, Tukej oraz Kamila Krawczyk. Start w piątek 24 czerwca o godzinie 17.30. 

Komentarze (1)    dodaj »

  • Wstyd !!!!!

    Co to za impreza Holi? Miasto daje zarobić jakiejś Firmie?Kosztem rodziców? To kpina , co tam darmowego było? Trochę muzyki i wysyp proszków po cenie z kosmosu 15 zł?Inne miasta zapewniały darmowe.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również