Wiadomości z Świętochłowic

Informator szkolny 2021/22 dla absolwentów szkół podstawowych

  • Dodano: 2021-03-30 06:15, aktualizacja: 2021-03-30 06:22

Absolwentów szkół podstawowych i ich rodziców zapraszamy do zapoznania się z najnowszym informatorem szkolnym, który zawiera wszystkie najważniejsze informacje na temat oferty świętochłowickich szkół ponadpodstawowych.

W informatorze znajduje się szczegółowa oferta następujących szkół: I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego z Oddziałami Dwujęzycznymi, II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałam Integracyjnymi im. Mikołaja Reja, Salezjańskie Publiczne Liceum Ogólnokształcące, Salezjańskie Publiczne Technikum, Zespół Edukacji Wspomagającej oraz Zespół Szkół Technicznych i Zawodowych

Dla uczniów i rodziców poza informatorem szkolnym przygotowano także:

  • test osobowości, dzięki któremu uczniowie będą wiedzieli, w którym kierunku powinni skierować swoje aspiracje zawodowe (wraz z arkuszem kalkulacyjnym),
  • zestaw ściąg na dobry początek nauki w szkole ponadpodstawowej,
  • prezentację na temat możliwych ścieżek edukacji.

Informator do pobrania

Informator szkolny 2021/22 dla absolwentów szkół podstawowych

Komentarze (1)    dodaj »

  • Mamcia

    Zatem nasza młodzież ma super szkoły średnie, niech tylko skończy się pandemią, aby mogła skorzystać z nauki. Zmieniły się te wszystkie szkoły na lepsze, pozazdrościć tym młodym!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.