Wiadomości z Świętochłowic

Inkluzywnie i grzecznie – czyli jak pisać (nie tylko) mejle. Webinar już 28 czerwca!

  • Dodano: 2024-06-25 09:45

Podczas webinaru dowiesz się m.in. : O czym warto pamiętać, zanim zacznie się pisać. Jak zgodnie z zasadami grzeczności tworzyć wiadomości (w imieniu firmy i swoim). Co sprawia, że mejle są bardziej empatyczne (i czy ktoś na to w ogóle zwraca uwagę). Jak pozbyć się z tekstów form, które wskazują na płeć (i kiedy to robić). Jakie problemy sprawiają niektóre formy inkluzywne (i jak sobie z tym radzić). Dlaczego w inkluzywnym języku nie chodzi tylko o płeć? Co warto wiedzieć o feminatywach.

Referat Działalności Gospodarczej, w imieniu Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości, zaprasza do udziału
w bezpłatnym webinarze skierowanym w szczególności do osób pracujących w działach obsługi klienta zajmujących się HR i employer brandingiem, tworzących treści marketingowe i użytkowe oraz wszystkich tych, którzy chcą poszerzać swoje kompetencje.

TERMIN WEBINARU: 28.06.2024 r.  od 11:30 do 13:00

https://szkolenia.pfp.com.pl/szkolenie-online/inkluzywnie-i-grzecznie-czyli-jak-pisac-nie-tylko-mejle2/1131/1661

Komentarze (2)    dodaj »

  • hahahahaha

    To jak ktoś identyfikuje się jako Napoleon, cesarz Francuzów, to mam się do takiej osoby zwracać per "Wasza Cesarska Mość"? Tak tylko pytam. Jestem dość zacofany jeśli chodzi o te nowości kulturowe.

  • Miś

    Robienie papki z ludzkich mózgów przybiera na sile. Mam nadzieję, że za te działania, które już teraz powodują choroby psychiczne u młodych lub powodujących kryzys tożsamościowy, bedą wsadzać do więzienia na długie lata.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również