Świętochłowice - portal miejski Swiony.pl

Wiadomości z Świętochłowic

Kolejne narkotyki przejęte przez świętochłowicką policję

 • Dodano: 2019-10-09 09:15

Policjanci świętochłowickiej komendy zatrzymali kolejne dwie osoby z narkotykami.

Pierwszy zatrzymany, 28-latek ukrywał narkotyki w swoim mieszkaniu. Drugi, 35-latek posiadał przy sobie dwa woreczki foliowe, które mundurowi znaleźli w trakcie czynności legitymowania.

Mężczyźni usłyszeli już zarzut posiadania narkotyków. Grozi im do 3 lat więzienia


Kryminalni ze świętochłowickiej komendy pod koniec września br. pojechali na interwencję do jednego z mieszkań w Chropaczowie, gdzie lokator zbyt głośno odtwarzał muzykę. Wynikiem tego zgłoszenia było zatrzymanie 28-latka. Mężczyzna w swoim mieszkaniu ukrywał amfetaminę. Świętochłowiczanin trafił do policyjnego aresztu, gdzie spędził noc. Kolejnego dnia usłyszał zarzuty posiadania niedozwolonych środków odurzających.

W minioną sobotę mundurowi ze świętochłowickiej komendy zatrzymali kolejną osobę z narkotykami. Po północy patrolując ulice miasta, na ulicy Łagiewnickiej zauważyli mężczyznę, który na widok stróżów prawa nerwowo zaczął się rozglądać. Policjanci postanowili wylegitymować 35-latka. W trakcie kontroli na jaw wyszedł powód jego zachowania. Mundurowi znaleźli przy nim dwa woreczki foliowe z amfetaminą. Zatrzymany mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, tego samego dnia usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Teraz obaj mieszkańcy Świętochłowic odpowiedzą przed Sądem. Grozi im do 3 lat więzienia.

Apelujemy do osób, które mogą mieć kontakt z narkotykami, aby pamiętały, że jest to trucizna i każde jej zażycie wiąże się z poważnym ryzykiem dla zdrowia, a nawet życia. Jeżeli ktokolwiek z Państwa podejrzewa, że ma do czynienia z osobą pod wpływem narkotyków czy nowych narkotyków, tzw. dopalaczy, powinien natychmiast wezwać pomoc lekarską oraz o sytuacji powiadomić policję.

Komentarze (6)    dodaj komentarz »

 • Gość

  Za chwilę wybory to trzeba się zrelaksowac

 • Ekonomista

  Trzeba głosować na PO to skręty będą w każdym sklepiku szkolnym i jeszcze pójdzie wystąpić o zwrot VAT z jointa

 • prawdziwyekonomista

  z jointów nie odprowadza się vatu ; >

 • T23

  To każdego co na PiS głosuje należy zgłosić, bo jest na dopalaczach lub Lsd.

 • Petarda

  Racja. Dobra zmiana po dopalaczach ;-)

 • Nikt

  Popieram, dojdzie do sytuacji że za sktreta będą kamieniowac

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.