Wiadomości z Świętochłowic

Kolejne potrącenie starszej osoby

  • Dodano: 2014-02-20 15:30

Do kolejnego potrącenia pieszej doszło w poniedziałek na ul. Chorzowskiej. 72-latkę przewieziono do szpitala. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Kierujący był trzeźwy. Apelujemy o większą ostrożność i przechodzenie przez jezdnię wyłącznie w miejscach dozwolonych.

Do kolejnego potrącenia pieszej doszło w poniedziałek około godziny 13.00 u zbiegu ul. Chorzowskiej i Podhalańskiej. Z wstępnych ustaleń przybyłych na miejsce zdarzenia policjantów ruchu drogowego wynika, iż wychodząca z tramwaju kobieta, ominęła barierki ochronne i podczas przechodzenia zza tramwaju przez jezdnię w miejscu niedozwolonym została potrącona przez jadącego samochodem osobowym 58-letniego mężczyznę.

W wyniku potrącenia doznała ona obrażeń. Karetką pogotowia ratunkowego 72-latkę przewieziono do szpitala. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Kierujący osobową mazdą był trzeźwy. To kolejny przypadek potrącenia osoby pieszej, w starszym wieku, która przechodziła przez jezdnię zza tramwaju lub w innym niedozwolonym miejscu. Apelujemy o większą ostrożność i przechodzenie przez jezdnię wyłącznie w miejscach dozwolonych.

Komentarze (3)    dodaj »

  • ktoś

    niestety w tym miejscu dużo osób przechodzi ponieważ "nie chce sie" iść 20 m. dalej na pasy....

  • Ja

    Tam to by się pasy przydały.

  • aDI

    Najlepiei na calej dlugosci jezni zeby chodzace swiete krowy nie musialy na nic uwazac

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również