Wiadomości z Świętochłowic

Komendanci z Świętochłowic i Chorzowa na spotkaniu dotyczącym nowych rodzajów narkotyków

  • Dodano: 2023-04-13 06:15, aktualizacja: 2023-04-13 06:33

Wczoraj w siedzibie Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologiczna w Chorzowie odbyło się spotkanie dotyczące nowych rodzajów narkotyków.

Uczestniczyli w nim Komendanci Miejscy Policji z Chorzowa i Świętochłowic. W jego trakcie omówiono zasady współpracy w planowanych działaniach edukacyjnych z zakresu profilaktyki narkotykowej.

Inicjatorem spotkania był Powiatowy Inspektor Sanitarny w Chorzowie - Aneta Szczęśniak

W spotkaniu wzięli udział: Komendant Miejskiej Policji w Chorzowie - mł. insp. dr Grzegorz Matuszek, Komendant Miejskiej Policji w Świętochłowicach - mł. insp. Jacek Nowak, Dyrektorzy Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Chorzowie i Świętochłowicach oraz przedstawicielka Klubu ChSM Pokolenie.

W trakcie zebrania przedstawiciele instytucji wspólnie omówili zasady współpracy i aktywnego udziału w planowanych działaniach edukacyjnych z zakresu profilaktyki środków psychoaktywnych. Kontakt z narkotykami prowadzi do uzależnień, zatruć, a nawet zgonów. Jest również powodem do konfliktów z prawem. Dlatego działania w głównej mierze skierowane będą do młodych ludzi. Mają na celu zwiększenie ich świadomość na temat szkodliwości środków psychoaktywnych oraz konsekwencji ich zażywania.

Komentarze (1)    dodaj »

  • Bidok

    Czymu mnie nie zaprosili jo mome praktyka w banialukach

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również