Wiadomości z Świętochłowic

Koncepcja zagospodarowania terenu dawnego Parku Jordanowskiego. Przyjdź na spotkanie!

  • Dodano: 2023-10-12 07:15, aktualizacja: 2023-10-12 07:23

Urząd Miasta Świętochłowice zaprasza zainteresowanych mieszkańców miasta na spotkanie dotyczące wstępnej koncepcji zagospodarowania terenu dawnego Parku Jordanowskiego.

Spotkanie na świętochłowickim OSiR

Po rewitalizacji przestrzeń ta ponownie ma służyć rekreacji i wypoczynkowi wszystkich mieszkańców miasta. Korzystać będą z niej jednak przede wszystkim mieszkańcy Centrum i Os. Ustronie.

Wśród interesariuszy znajdują się również świętochłowiccy wędkarze, społeczność szkół i przedszkoli znajdujących się w pobliżu tzw. Plant, ale też podmioty działające w obrębie aktywności sportowej.

Na zainteresowanych organizatorzy czekają w czwartek, 19 października w sali konferencyjnej budynku dyrekcji OSiR “Skałka” przy ul. Bytomskiej 40. Do zobaczenia.

Komentarze (3)    dodaj »

  • Mieszkaniec

    Zrobili sobie z tego miejsca prywatę dla kolesiów. Hasie szło i byle co. Jeden wielki syf i jeszcze podłączyli sobie prąd za który płacą wszyscy wędkarze aby elyta grzała tyłki , robią sobie tam co chcą.

  • Wędkarz

    Przystań ( śmietnik) dla wszystkich mieszkańców. Kiedyś była tam przystań kajakowa, sprzedawano piwo, napoje itp. Dziś miejsce dla wybranych na ich towarzyskie imprezy, nawet, przeciętny wędkarz nie ma tam wstępu.

  • Wędkarz

    W Du..e byłeś i Gow.. widziałeś a się wypowiadasz negatywnie

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również