Świętochłowice - portal miejski Swiony.pl

Wiadomości z Świętochłowic

Kuloodporni Bielsko Biała zapraszają do wspólnych treningów!

  • Dodano: 2018-03-12 11:00, aktualizacja: 2018-03-14 10:51

Zawodnicy Kuloodporni Bielsko-Biała, drużyny Amp Futbolu będą raz w tygodniu trenować na boisku Orlik na „Skałce”. Dołączyć może do nich każdy kto jest po jednostronnej amputacji górnej lub dolnej kończyny.


Kuloodporni Bielsko-Biała będą trenować na świętochłowickim Orliku w każdą środę w godz. 18.30 – 20.00. Pierwsze zajęcia są zaplanowane na 14 marca. Treningi będą otwarte dla wszystkich chętnych osób w dowolnym wieku, które są po jednostronnej amputacji dolnej lub górnej kończymy. Udział jest bezpłatny. Wystarczy przyjść i spróbować swoich sił.


Kuloodporni Bielsko-Biała to zespół występujący w rozgrywkach Amp Futbolu, dyscyplinie sportowej osób niepełnosprawnych. Mogą w nią grać wszyscy po jednostronnej amputacji kończyny (zawodnicy grający w polu są po amputacji kończyny dolnej, a bramkarze kończyny górnej) oraz osoby z innym, jednostronnym niedorozwojem kończyny.

W czerwcu 2017 roku podczas Święta Miasta bielski zespół rozegrał mecz pokazowy w naszym mieście. Zmierzyli się z reprezentacją Urzędu Miejskiego.

Kuloodporni Bielsko Biała zapraszają do wspólnych treningów!

Galeria zdjęć

następne zdjęcia »

Następna informacja