Wiadomości z Świętochłowic

Lipiny: Mężczyzna wyskoczył z okna na pierwszym piętrze budynku wielorodzinnego

 • Dodano: 2021-09-20 13:15, aktualizacja: 2021-09-30 19:59

Nowy tydzień, niestety, zaczynamy od złych wiadomości. W poniedziałek, 20 września, z okna jednego z budynków ulokowanych przy ul. Świdra w świętochłowickich Lipinach wypadł mężczyzna. Co się stało?

Jak poinformowała mł. asp. Anna Hryniak z Komendy Miejskiej Policji w Świętochłowicach, 28-letni mężczyzna wypadł z okna znajdującego się na pierwszym piętrze wielorodzinnego budynku przy ul. Świdra.

Na miejsce zdarzenia został zadysponowany śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Lądował w okolicy Placu Słowiańskiego. Jego załoga zabrała poszkodowanego do szpitala w Ochojcu.

- 28-latek był przytomny. Nie wiemy jednak na ten moment jakie odniósł obrażenia. Na miejscu pracuje grupa dochodzeniowo-śledcza – dodała mł. asp. Anna Hryniak.

Portal silesia24.pl podał, że z nieoficjalnych informacji wynika, że mężczyzna był pod wpływem narkotyków i próbował popełnić samobójstwo. Nie jest to jednak potwierdzone.


Źródło: KMP w Świętochłowicach

Komentarze (5)    dodaj »

 • sznita s tustym

  w pośpiechu jak się życie ratuje można czegoś zapomnieć,od tego są inne służby no MPO

 • ikar

  uczyl sie furgac

 • Gregor

  Tylko dla czego pogotowie po sobie nie sprząta?? Rękawiczki i opatrunki zostawione na chodniku nie mówiąc o plamie krwi. Psy chodzą zlizują. Bardzo to wszystko higieniczne.... Jaki dają przykład??

 • mieszkaniec

  bier szmata i sprzątej zamiast biadolić

 • Mieszkaniec Świętochłowic

  Jak się ma ratowanie jednego człowieka narażając zdrowie reszty mieszkańców??? Pogotowie właśnie pokazało jak sprzątają a raczej nie sprzątają po sobie. Plama krwi na chodniku. Opatrunki i rękawiczki nie posprzątane.... Brawo

  • Mieszkaniec Świętochłowic
   2021-09-20 16:17
  • odpowiedz

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również