Świętochłowice - portal miejski Swiony.pl

Wiadomości z Świętochłowic

Majowe świętowanie w Muzeum Powstań Śląskich

  • Dodano: 2017-05-02 19:00

Muzeum Powstań Śląskich w Świętochłowicach organizuje majowe uroczystości związane nie tylko ze świętem flagi polskiej i rocznicą konstytucji 3 maja, ale również z rocznicą rozpoczęcia trzeciego powstania śląskiego.

Z tej okazji przygotowano również konferencję „Kobiety w powstaniach śląskich”, a także otwarcie wystaw „Wojsko Polskie w dokumentach i fotografii”, „Rocznica powstań śląskich na plakatach studentów ASP w Katowicach” oraz „Śląski plac wczoraj i dziś”. 

Obchody 2 maja zakończył koncert Orkiestry Wojskowej z Bytomia.

Zapraszamy również do obejrzenia galerii zdjęć.

Galeria zdjęć

następne zdjęcia »

Komentarze (2)    dodaj komentarz »

  • wulc

    Szanowni internauci jak pokazują ostatnie miesiące i sposób moderowania dyskusji ten portal to kolejna wulgarna tuba jedynej słusznej władzy!!! Popatrzcie jak popularne - ze względu na ilość komentarzy tematy, ale krytyczne wobec władzy szybko są zamiatane najpierw na jakieś zaplecze , a potem gdzieś tam aby nie były dalej komentowane!!! Za to peany na cześć i ku chwale maja sie dobrze całymi miesiącami!!! Wynika,że obecność tu osób spoza grona apologetów jesiotra i kolesi jest tu wysoce niepożądana co trzeba przemyśleć i podjąć stosowne decyzje!!!

  • siostra

    Tyle zachodu, sztuczny tłok a sale puste, coś się kończy....

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.