Wiadomości z Świętochłowic

Marcin Banot ponownie zmierzy się z torem "Ninja Warrior Polska"!

 • Dodano: 2023-03-27 16:30

Wśród zawodników "Ninja Warrior Polska" ponownie znalazł się Marcin Banot ze Świętochłowic. Jego zmagania z torem przeszkód zobaczymy już jutro na antenie Polsatu.

Przed nami 5. odcinek "Ninja Warrior Polska"

We wtorek 28 marca o godzinie 20:05 w telewizji Polsat wyemitowany zostanie 5. odcinek siódmego sezonu polskiej edycji "Ninja Warrior". Tym razem z torem przeszkód zmierzy się blisko 30 zawodników, a jednym z nich będzie pochodzący ze Świętochłowic Marcin Banot.

"Ninja Warrior" to światowy fenomen, który narodził się ponad 20 lat temu w Japonii. Uczestnicy programu muszą wykazać się niezwykłą sprawnością fizyczną i hartem ducha, aby ukończyć tor eliminacyjny. W każdym odcinku z torem mierzy się około trzydziestu zawodników, z czego dziesięciu przechodzi do strefy półfinałowej, a tylko czterech może awansować do finału. Najważniejszym zadaniem, z którym mogą zmierzyć się tylko najlepsi, jest wspięcie się na górę Midoriyama i tym samym zgarnięcie 150 tysięcy złotych.

"Człowiek pająk" ponownie na torze "Ninja Warrior Polska"

35-letni Marcin Banot pochodzący z Chropaczowa w Świętochłowicach jest znany jako "człowiek pająk". Na kanale na YouTubie publikuje nagrania ze swoich wspinaczek na różne budynki bez asekuracji. Do tej pory wspiął się już m.in. na hotel Marriott, budynek siedziby Polsatu, komin nieczynnej kopalni Makoszowy w Zabrzu, wieżowiec zabytkowy Wielki Piec Huty Pokój w Rudzie Śląskiej, mosty w Londynie i najwyższy nieczynny maszt w Niemczech (ponad 350 m).

To już nie pierwszy raz, kiedy Marcin Banot zaprezentuje swoje umiejętności w "Ninja Warrior Polska". Zobaczcie poniższe nagranie i to jak poradził sobie z torem przeszkód w czwartej edycji programu!

Komentarze (4)    dodaj »

 • Noname

  Straszą cowidioci, publika w kagańcach, czasy zajoba.

 • Mk79

  Ale skrewił. Żal chłopa.

 • Mieszkaniec

  Przynajmniej za udział w programie będzie miał na swoje wydatki ;)

 • Hanus

  Powodzenia kolego z Świon.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również