Wiadomości z Świętochłowic

Miał rozmach! Świętochłowiczanin osiem razy okradł ten sam sklep

  • Dodano: 2019-07-29 12:00

45-latek ze Świętochłowic z kradzieży uczynił stałe źródło dochodu. Za cel obrał sobie supermarket w Radzionkowie, który okradł aż osiem razy! Wartość strat wyniosła ponad 12 tys. zł.

Mężczyzna regularnie okradał jeden z radzionkowskich supermarketów

Jego łupem padały artykuły spożywcze, środki czystości, sprzęt elektroniczny, elektronarzędzia, a nawet damskie torebki. Złodziej napełniał wózek sklepowy towarem – po czym wykorzystując moment nieobecności sprzedawcy przy kasie – wychodził z marketu. Następnie wzywał taksówkę i jechał prosto na targowisko, gdzie sprzedawał towar.

Jak ustalili śledczy, na przełomie czerwca i lipca mężczyzna aż 8-krotnie okradał ten sam sklep. Kolejna próba okazała się nieskuteczna. Złodziej został rozpoznany przez pracownika ochrony sklepu, który powiadomił policjantów. Wartość strat wyniosła ponad 12 tys. zł.

45-letni mieszkaniec Świętochłowic usłyszał zarzuty kradzieży, a prokurator objął go policyjnym dozorem. Za kradzieże mężczyźnie grozi do 5 lat więzienia, jednak w jego przypadku kara może być surowsza, gdyż zarzucanych czynów dopuścił się w warunkach recydywy.

Szok i niedowierzanie! Ludzie walczą ze szczurami o ubikację!
Zobaczcie w TOP 5 Silesia Flesz!


Źródło: TVS

Komentarze (3)    dodaj »

  • krist

    ręka która ukradła powinna być obcięta !!!!

  • na marginesie

    Tak to jest kiedy kasjer zamiast siedzieć w kasie i kasować klientów musi wykładać towar. Podejrzewam że chodzi o Aldi, bo w tych sklepach jest to nagminna praktyka.

  • Paragraf

    Kolejny miejski bohater dzięki któremu Świętochłowice znów są na ustach całego kraju! A z innej strony to dzięki za taką firmę ochroniarską co tak pilnuje interesu że ten sam koleś tyle razy sklep obrobił.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również