Wiadomości z Świętochłowic

Miejski Dzień Dziecka na Skałce przeszedł już do historii

  • Dodano: 2021-06-12 21:00

Kapryśna pogoda nie przeszkodziła świętochłowiczanom w świętowaniu Dnia Dziecka. W sobotę, 12 czerwca na terenie OSIRSkałka” zorganizowano wiele atrakcji dla najmłodszych mieszkańców naszego miasta.


Na terenie „Skałki” pojawiły się rozmaite dmuchańce i inne atrakcje. Zorganizowano też liczne warsztaty dla dzieci. Na scenie wystąpili zdolni młodzi świętochłowiczanie, prezentując swoje muzyczne i artystyczne talenty. To jednak nie wszystko, ponieważ w imprezie wzięli udział motocykliści ze stowarzyszenia Choppers Świony, a Straż Miejska w Świętochłowicach znakowała rowery.

Poza świętowania odroczonego Dnia Dziecka, na „Skałce” odbyła się także inna popularna impreza. Mowa o Eksplozji Kolorów. Uczestnicy obrzucali się wielobarwnymi proszkami. Przypomnijmy, że to siostrzana impreza Festiwalu Kolorów, która organizowana jest w setkach miast i miasteczek w Polsce.

Zobacz także

Komentarze (2)    dodaj komentarz »

  • mieszkaniec

    wszystko fajne ale miały być na dzień dziecka otwarte fontanny na katowickiej i co?

  • PAMIĘTAMY!

    Bo długiej batali z Kostempskim wygrywając rzutem na taśmę beger po złośliwości wydawał decyzję które miały związek z tym za czym stał Kostempskim jak np:zakończenie projektu wypożyczalni rowerów, sprzedaz służbowego za kasę podatników w czasie największej utraty no i fontanna i inne

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.