Wiadomości z Świętochłowic

Mieszkańcy Świętochłowic świętowali Złote, Diamentowe i Żelazne Gody

  • Dodano: 2024-03-11 10:00

Kilkanaście małżeństw świętowało ostatnio "Złote, Diamentowe i Żelazne Gody" - czyli kolejno 50, 60 i 65-lecie pożycia małżeńskiego. Pary ze Świętochłowic wzięły udział w uroczystości organizowanej przez Urząd Miasta. Z tej okazji każdy z szanownych jubilatów otrzymał medal przyznawany przez prezydenta RP, oraz drobne upominki.

Złote, Diamentowe i Żelazne Gody w Świętochłowicach

Złote, Diamentowe i Żelazne Gody to niezwykłe rocznice, tak jak niezwykli są ludzie, którzy przeżyli w jednym związku 50 i ponad 60 lat. Właśnie ta piękna okazja była powodem uroczystości, jaka odbyła się 10 marca w budynku dyrekcji OSIR Skałka. Życzenia do jubilatów skierował prezydent Daniel Beger.

- Tyle miłości, czułości i troski w jednym miejscu - cudownie jest patrzeć na małżeństwa, które spędziły ze sobą kilkadziesiąt lat i nadal mają tę piękną iskrę w oczach. Rekordziści przeżyli wspólnie... 65 lat - naisał prezydent Świętochłowic, Daniel Beger

Pary, które obchodziły 50, 60 i 65-lecie swojego pożycia małżeńskiego, mogą być przykładem dla wielu. Swoim życiem dają świadectwo miłości, która przetrwa wszystko. Jubilatom pozostaje życzyć wielu sił i dalszego pielęgnowania więzi, która ich łączy.

Mieszkańcy Świętochłowic świętowali Złote, Diamentowe i Żelazne Gody

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również