Wiadomości z Świętochłowic

Mieszkańcy Świętochłowic świętowali Złote Gody

  • Dodano: 2023-04-24 14:15

Siedem małżeństw świętowało ostatnio "Złote Gody" - czyli 50-lecie pożycia małżeńskiego. Pary ze Świętochłowic wzięły udział w uroczystości organizowanej przez Urząd Miasta. Z tej okazji każdy z szanownych jubilatów otrzymał medal przyznawany przez prezydenta RP.

Złote Gody w Świętochłowicach

Złote Gody to niezwykła rocznica, tak jak niezwykli są ludzie, którzy przeżyli w jednym związku 50 lat. Właśnie ta piękna okazja była powodem uroczystości, jaka odbyła się w ubiegłym tygodniu w świętochłowickim magistracie. Życzenia do jubilatów skierował prezydent Daniel Beger.

- Małżeństwa, które miałem zaszczyt poznać i uhonorować odznaczeniami za długoletnie pożycie małżeńskie to prawdziwe pary na medal. To wzruszające, z jaką miłością i czułością patrzą na siebie pary obchodzące diamentowe i złote gody - być może dlatego, że - jak przyznają sami małżonkowie - mają za sobą niejeden wspólnie pokonany życiowy zakręt. I nadal idą przez życie trzymając się za ręce. Nic dodać, nic ująć - napisał prezydent Daniel Beger. 

Pary, które obchodziły 50-lecie swojego pożycia małżeńskiego, mogą być przykładem dla wielu. Swoim życiem dają świadectwo miłości, która przetrwa wszystko. Jubilatom pozostaje życzyć wielu sił i dalszego pielęgnowania więzi, która ich łączy.

Google NewsSubskrybuj Swiony.pl z Google News

Komentarze (2)    dodaj »

  • Stażik

    Wiela mi nie brakuje

  • Amiga

    Wszystkiego najlepszego i dużo zdrowia.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również