Wiadomości z Świętochłowic

Na terenie OSiR Skałka ruszyły już prace nad przygotowaniem lodowiska

  • Dodano: 2020-11-19 17:30

Mieszkańcy Świętochłowic, już wkrótce, będą mogli codziennie kręcić piruety na lodowej tafli. Na terenie OSiR Skałka ruszyły już prace nad przygotowaniem lodowiska, które w tym roku zmieni swoją lokalizację. Ślizgawka stanie na terenie jednego z kortów.

- Co prawda za oknem jeszcze panuje temperatura sporo powyżej zera, jednak na terenie naszego Ośrodka ruszyły już prace nad przygotowaniem lodowiska, które w tym roku zmieni swoją lokalizację, bowiem stanie na terenie jednego z kortów. Zmieni się również w związku z tym lokalizacja wypożyczalni łyżew, która znajdzie swoje miejsce w budynku szatniowym na kortach - czytamy na stronie OSiR Skałka.

Pierwszy etap prac obejmuje m.in. wypoziomowanie terenu, postawienie band, czy zabudowę agregatu chłodniczego. W dalszej kolejności, jeśli aura pozwoli, całość będzie sukcesywnie zalewana wodą. 

- Wiele tutaj oczywiście zależy od samych warunków atmosferycznych, ale mamy nadzieję, że te będą na tyle łaskawe, że w grudniu uda się dokonać otwarcia naszej ślizgawki. Praca z udziałem pracowników naszego Działu Technicznego idzie pełną parą, tak więc niebawem całość z pewnością będzie gotowa - czytamy na stronie OSiR Skałka.

Zobacz także

Komentarze (2)    dodaj »

  • Bleble

    A może jakieś konkrety, kiedy otwarcie? Godziny otwarcia? Ceny? Czy będzie wypożyczalnia w dobie pandemii? Tyle że robią lodowisko to sam widziałem, pismaku postaraj się trochę!!!

  • vovtek81

    Pandemia i lodowisko ?

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.