Wiadomości z Świętochłowic

Na terenie OSiR Skałka ruszyły już prace nad przygotowaniem lodowiska

  • Dodano: 2020-11-19 17:30

Mieszkańcy Świętochłowic, już wkrótce, będą mogli codziennie kręcić piruety na lodowej tafli. Na terenie OSiR Skałka ruszyły już prace nad przygotowaniem lodowiska, które w tym roku zmieni swoją lokalizację. Ślizgawka stanie na terenie jednego z kortów.

- Co prawda za oknem jeszcze panuje temperatura sporo powyżej zera, jednak na terenie naszego Ośrodka ruszyły już prace nad przygotowaniem lodowiska, które w tym roku zmieni swoją lokalizację, bowiem stanie na terenie jednego z kortów. Zmieni się również w związku z tym lokalizacja wypożyczalni łyżew, która znajdzie swoje miejsce w budynku szatniowym na kortach - czytamy na stronie OSiR Skałka.

Pierwszy etap prac obejmuje m.in. wypoziomowanie terenu, postawienie band, czy zabudowę agregatu chłodniczego. W dalszej kolejności, jeśli aura pozwoli, całość będzie sukcesywnie zalewana wodą. 

- Wiele tutaj oczywiście zależy od samych warunków atmosferycznych, ale mamy nadzieję, że te będą na tyle łaskawe, że w grudniu uda się dokonać otwarcia naszej ślizgawki. Praca z udziałem pracowników naszego Działu Technicznego idzie pełną parą, tak więc niebawem całość z pewnością będzie gotowa - czytamy na stronie OSiR Skałka.

Komentarze (2)    dodaj »

  • Bleble

    A może jakieś konkrety, kiedy otwarcie? Godziny otwarcia? Ceny? Czy będzie wypożyczalnia w dobie pandemii? Tyle że robią lodowisko to sam widziałem, pismaku postaraj się trochę!!!

  • vovtek81

    Pandemia i lodowisko ?

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również