Wiadomości z Świętochłowic

Najlepsi wędkarze wyróżnieni!

 • Dodano: 2023-09-04 14:00

Podczas zakończenia ligi spławikowej prezydent Daniel Beger wręczył najlepszym wędkarzom puchary i przy okazji podzielił się z nimi planami na rewitalizację kolejnego stawu w Świętochłowicach.

Koniec ligi

W minioną niedzielę, 3 września, oficjalnie zakończono ligę spławikową PZW Koło 56 Świętochłowice. W uroczystościach wziął udział Daniel Beger, który spotkał się z wędkarzami i nagrodził najlepszych z nich pucharami. Spotkanie było również okazją do rozmów na temat stawu Zacisze i okolic. Prezydent sprostował, że doniesienia o wycince całego drzewostanu wokół stawu nie są prawdą i wyjaśnił, że znakowanie drzew to element tworzenia dokumentacji projektowej, która obejmuje również inwentaryzację dendrologiczną oraz program zarządzania istniejącym zadrzewieniem.

Już niebawem konsultacje

Prezydent Daniel Beger zdradził także, że już po 24 września rozpoczną się pierwsze konsultacje społeczne w sprawie rewitalizacji kolejnego stawu w Świętochłowicach. Zapowiedział jednak, że szczegółowymi informacjami na temat rewitalizacji podzieli się już niebawem.

Komentarze (5)    dodaj »

 • Luftikus

  to som przeca wojoki ze ukry ino kałachy jym dać do pacie,no tak wyglondajom

 • Ziga

  Podłączyli sobie prąd do rybaczowki za który płacą wszyscy wędkarze a korzysta tylko garstka.

 • 1 Maja

  Z cyklu 500+. Sandra matka trójki dzieci smutna bo narzeczony źle obsłużony w szpitalu.

 • Maks

  Skõńczcie noprzõd jedyn stow a dopiyro potym biercie sie za drugi. Zaś wszyztkie sroki zo łogõny chytajom. Wszystko pozaczynajom a nic niy skończom tak jak boiska, hala i stadion.

 • Ekolog

  Niestety delfin znowu namieszał że niby ile to drzew zostanie wyciętych aby skłócić ale mu się ta zagrywka nie uda. Czas może w szczegółach opisać jego proces

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również