Wiadomości z Świętochłowic

"NIY MA GAŃBA GODAĆ". Śląskie Klimaty zapraszają na wyjątkowy event!

  • Dodano: 2023-09-04 08:15, aktualizacja: 2023-09-04 09:07

Stowarzyszenie "Śląskie Klimaty" z przyjemnością ogłasza nadchodzące wydarzenie, które nosi nazwę  "NIY MA GAŃBY GODAĆ". 

Głównym celem tego wydarzenia jest promowanie lokalnej tożsamości poprzez sztukę graffiti. Planowane wydarzenie ma na celu podkreślenie znaczenia śląskości oraz zapewnienie uczestnikom niezapomnianych przeżyć.

Zaproszenie jest skierowane zarówno do młodszych, jak i starszych. Dla najmłodszych uczestników zaplanowano specjalną atrakcję, która pozwoli im tworzyć koszulki z wykorzystaniem szablonów zawierających śląskie słówka. To ciekawy sposób na zachęcenie dzieci do zainteresowania się kulturą i językiem regionu.

Stowarzyszenie cieszy się wsparciem Prezydenta Miasta Świętochłowice oraz Radia Piekary, co dodaje wydarzeniu dodatkowej rangi. Wydarzenie to ma zapowiadać wiele atrakcji, które będą dostępne dla uczestników.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zaprasza się na to unikalne wydarzenie. Więcej informacji można znaleźć na fanpage'u "Śląskie Klimaty" na Facebooku, gdzie można dowiedzieć się o szczegółach dotyczących daty, miejsca oraz innych atrakcji planowanych na to niezwykłe spotkanie.

Stowarzyszenie "Śląskie Klimaty" zaprasza wszystkich do wspólnego spędzenia czasu w przyjaznej rodzinnej atmosferze oraz do odkrywania bogactwa kultury i tożsamości regionu. 


Źródło: Redakcja / Śląskie Klimaty

Komentarze (2)    dodaj »

  • MatjasHering

    Brawo, nareszcie jakŏś dobrŏ informacyjŏ!

  • Autochton-Jo je stond

    I tak mo być my som ślonzoki i momy recht godać we gyszefcie,u dochtora,na fusbal szpilu egal kaj my som.Naszyj godki niy trza sie gańbić!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również