Wiadomości z Świętochłowic

Noc w Przedszkolu! Wyjątkowe wydarzenie w Przedszkolu Miejskim nr 4!

  • Dodano: 2022-07-05 12:15

Przedszkolaki uczęszczające na co dzień do Przedszkola Miejskiego nr 4 spędzały noc poza domem. I to nie byle gdzie, bo właśnie w przedszkolu! Dzielne przedszkolaki w ten sposób spędziły swój ostatni dzień w placówce w tym roku szkolnym.

Zakończenie roku inne niż wszystkie

Jak przedszkolaki świętują zakończenie roku szkolnego? Zazwyczaj wychodzą z wychowawcami na lody lub wspólnie bawią się na festynie. W tym roku w Miejskim Przedszkolu nr 4 postawiono na coś zupełnie innego – wychowawcy zorganizowali dla dzieciaków „Noc w Przedszkolu”. Około 70 przedszkolaków spędziło noc w towarzystwie swoich rówieśników. Wspólny czas upłynął na zabawie oraz wspólnym oglądaniu bajek. Dla przedszkolaków zorganizowano także ognisko!

Świetna inicjatywa

Rodzice dzieciaków, które spędziły noc w przedszkolu, są zachwyceni inicjatywą ze strony dyrekcji i wychowawców. Podkreślają, że dzieci są bardzo zadowolone. Dodatkowo, oprócz czystej radości, dzieci uczą się przy okazji samodzielności. O wydarzeniu wspomniał także prezydent miasta Daniel Beger, który liczy na to, że takich inicjatyw w miejskich placówkach będzie więcej.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również