Wiadomości z Świętochłowic

Nowy dzielnicowy w rejonie nr 8 - Chropaczów

  • Dodano: 2021-03-02 06:30, aktualizacja: 2021-03-02 06:37

Komenda Miejska Policji w Świętochłowicach informuje, że od dnia 01.03.2021 r. w dzielnicy Chropaczów funkcję dzielnicowego pełni st. sierż. Łukasz Krawczyk.

Poniżej przypominamy dane kontaktowe oraz szczegóły obsługiwanego przez niego rejonu miasta.

st. sierż. Łukasz Krawczyk

tel. 47 85 443 28

tel. kom. 727 032 225

czynny w godzinach służbowych

email : dzielnicowy.swietochlowice.8@swietochlowice.ka.policja.gov.pl

Nowy dzielnicowy obsługuje rejon nr 8 tj. Chropaczów w Świętochłowicach, a więc następujące ulice:

Antoniego Czajora, Armii Krajowej, Bohaterów Westerplatte, Dominika Kamionki, Franciszka Lazara, Jana Przybyły, Jordanowska, Kościelna, Konstantego Wolnego, Łagiewnicka od numeru 1 do numeru 51, Łagiewnicka od numeru 52 do numeru 80 (parzyste),  Mikołaja Kopernika, Ostatnia ,Piękna, Tadeusza Zawadzkiego, Sportowa, Sztygarska, Średnia, Witolda Pieleckiego, Walerego Wróblewskiego, Węglowa, Wiktora Wiechaczka, Wolności, Wrocławska 

Zachęcamy do kontaktu z dzielnicowym poprzez m.in. APLIKACJĘ „MOJA KOMENDA” ułatwiającą kontakt z dzielnicowymi. Dzięki bezpłatnej „apce” zainstalowanej na telefonie komórkowym mamy dostęp do informacji o wszystkich obiektach policyjnych dostępnych dla interesantów, a także danych kontaktowych ponad 8 tysięcy dzielnicowych z terenu kraju. Narzędzie zostało przygotowane z myślą o osobach, które kontaktują się z Policją w sytuacjach innych, niż te bezpośrednio zagrażające życiu lub zdrowiu.

Tutaj znajdziesz inne metody kontaktu z Twoim dzielnicowym.

Dzielnicowy to policjant pierwszego kontaktu, który większą część swojej służby spędza w obchodzie rejonu służbowego. To policjant będący swoistym łącznikiem Policji ze społeczeństwem, dlatego też jego zaangażowanie w służbę i wykonywanie policyjnej misji jest bardzo ważne.

Życzymy nowemu dzielnicowemu jak najlepszych relacji ze społecznością Świętochłowic.

Komentarze (2)    dodaj »

  • Piorun

    A gdzie nasz nallepszy policjant w mieście?Gdzie nasz najlepszy dzielnicowy?Wyjątkowy policjant z powołania !Pozdrowienia dla Pana Parduły.

  • Ino

    Fajny gostek

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również