Wiadomości z Świętochłowic

Numer do kosmetyczki pomógł odnaleźć właścicielkę portfela

  • Dodano: 2024-06-21 08:15, aktualizacja: 2024-06-21 08:29

Do Komendanta Miejskiego Policji w Świętochłowicach wpłynęły podziękowania dla dzielnicowych za odnalezienie właściciela zagubionego portfela ze znaczną ilością gotówki. Mundurowi mieli utrudnione zadanie, ponieważ nie znajdowały się w nim żadne dokumenty osobiste. Właścicielkę ustalili po numerze do kosmetyczki. 

Poszukiwania właścicielki

Na ręce Komendanta Miejskiego Policji w Świętochłowicach wpłynęły podziękowania dla dzielnicowych st. asp. Rafała Gabrysia i sierż. szt. Łukasza Krawczyka oraz sierż. szt. Rafała Kamińskiego od wdzięcznej mieszkanki Rudy Śląskiej za odnalezienie jej portfela.

Mundurowi mięli utrudnione zadanie, ponieważ w zagubionym portfelu nie znajdowały się żadne dokumenty osobiste, a jedynie znaczna ilość gotówki i wizytówka salonu kosmetycznego. Postanowili pójść tym śladem i po nitce do kłębka dotarli do mieszkanki ościennego miasta, która dokładnie opisując portfel i jego zawartość, okazała się właścicielką zguby.

 - Serdecznie chciałam podziękować dzielnicowym Panu Łukaszowi Krawczyk, Rafałowi Kamińskiemu i Rafałowi Gabryś za ustalenie pomimo braku danych osobowych, mojego portfela wraz z znaczną ilością gotówki - napisała właścicielka portfela.

Numer do kosmetyczki pomógł odnaleźć właścicielkę portfela

Weronika MyszkaWeronika Myszka
Źródło: KMP Świętochłowice / fot. pixabay, KMP Świętochłowice

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również