Wiadomości z Świętochłowic

Od 1 września jeździmy w akcji Rowerowa Stolica Polski

 • Dodano: 2019-09-02 08:45, aktualizacja: 2019-09-02 09:00

W niedzielę, 1 września, ruszyła pierwsza edycja rywalizacji „Rowerowa Stolica Polski”.

Miłośnicy jednośladów mogą kręcić kilometry dla Świętochłowic

Wystarczy pobrać bezpłatną aplikację „Rowerowa Stolica Polski”, by wspólnie ze znajomymi i rodziną walczyć o miano najbardziej rowerowego miasta w Polsce.

Impreza potrwa przez cały wrzesień. Zasady są proste. Należy pobrać aplikację mobilną, wybrać miasto (oczywiście Świętochłowice), dla którego będziemy kręcić kilometry i korzystać z przygotowanych opcji. Można śledzić rankingi, tworzyć grupy z przyjaciółmi, znajomymi z pracy i motywować się do wspólnej zabawy. W ramach aplikacji można śledzić swoje treningi – przebyty dystans, czas, spalone kalorie i trasy. Rywalizacji między miastami będzie polegać na zdobywaniu punków za każdy przejechany kilometr w przeliczeniu na ilość mieszkańców - dlatego mamy szanse z dużymi miastami. 

Liczy się każdy kilometr przejechany z włączoną aplikacją i wybranym miastem w rywalizacji – bez względu na to czy jeździmy w Świętochłowicach, czy poza miastem. Dlatego dla Świętochłowic kilometry mogą kręcić nie tylko mieszkańcy miasta, ale także każdy, kto zainstaluje aplikacje i wybierze nasze miasto.

Zachęcajcie więc znajomych i rodzinę

Rywalizacja będzie trwała do końca września. W jej trakcie zorganizowane zostaną wycieczki rowerowe, w których będziemy promować aktywny tryb spędzania czasu na rowerach. Zachęcamy każdego, kto jeździ na rowerze aby pobrać apliakcję i przy każdym wejściu na rower odpalić ją. 

Od 1 września jeździmy w akcji Rowerowa Stolica Polski

Komentarze (8)    dodaj »

 • vovtek81

  Jak ja będę jeździł tyłem, czy te kilometry będą odejmowane ?

 • Joker

  Zwolenicy Bergera udają że nie widzą tematu haha pewnie są zajęci pierdami na ul.Katowickiej 54.Ps niech chociaż napiszą coś o...Dawidzie Kostempski dawno nie było newsa :Ddd

 • Zbyszek

  Bez tras rowerowych?

 • Jack Strong

  Beger to jakiś półgłówek bez rowerów stolica , pusty caban z Żuław

 • voytek8l

  Świony berz-rowerową stolicą Polski a miłościwie nam panujący Daniel Wielki rowerowym królem Polski.

 • Valek

  Rowerowa stolica Polski. Jaja jakieś. Pan beger rowery zlikwidowal i chce kilometrów na rowerach. Pierwszą nagrodą będzie Ale za żenujące podejście do miasta i świętochłowiczan. Nie rób pan, Panie beger jaj sobie z nas.

 • Luca

  Taa... Rowerowa stolica... bez rowerów miejskich!

 • enst

  Dokładnie, śmiechu warte.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również