Wiadomości z Świętochłowic

OSIR Skałka: Odrestaurowano najazdy tworzące część toru do dirt jumpingu

 • Dodano: 2020-10-21 11:00

Już w najbliższą sobotę OSIR Skałka odda do dyspozycji mieszkańców Świętochłowic odrestaurowane najazdy tworzące część toru do dirt jumpingu.

- Ich stan był na tyle zagrażający bezpieczeństwu, że kilka miesięcy temu byliśmy zmuszeni wyłączyć je z użytkowania. Teraz po gruntownym remoncie znowu cieszą oko, a już od soboty będą przynosić również radość wszystkim korzystającym. W związku z tym zapraszamy na otwarcie, które będzie połączone z krótkimi pokazami jazdy na rowerach już w sobotę 24 października o godz. 15.00 - czytamy na stronie świętochłowickiego magistratu. 

Miesiąc temu na terenie skate parku postała także nowa mini rampa, która ma ponad 4 metry szerokości i 2 metry wysokości.

Komentarze (7)    dodaj komentarz »

 • to ja

  no i po co jak nie mozna z tego korzystać bo jest koronaparanoja

 • krist

  i po co to komu potrzebne ? tyle kasy to kosztowało czy na swionach nie ma na co wydawać pieniędzy?

 • Mieszkaniec

  Pa[...]oku dzieciom odmawiasz!?

 • lola

  No i k... na zimę to głąby zrobiły. Brak słów drodzy mieszkańcy. Za chwilę nie będzie kasy na odśnieżanie czy np. lodowisko dla dzieciaków

 • Mamcia

  Młodzież to wykorzysta! Bez obaw. Zimy coraz cieplejsze. Dzięki w imieniu młodych!

 • gość

  nie było by sensowniej zrobić to wczesną wiosną? przecież, ja będzie zima, co się zdarza to może będą potrzebne kolejne interwencje.

 • Hanysek

  Ja,ino że w tym śmiysznym państwie kasa publiczno rozdzielo sie na kōniec roku, co je wiadōme łod lot - nale zowdy nojdźi sie ftosik, kiery ŏo tym niy wiy i ciśnie farmazōny.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.