Wiadomości z Świętochłowic

Otwarto pokój pedagoga w "Przystani". Nowa przestrzeń wspierająca dzieci i młodzież

  • Dodano: 2023-08-07 07:45, aktualizacja: 2023-08-07 07:59

Wspaniała atmosfera i ogromna radość zapanowały w placówce "Przystań" podczas uroczystego otwarcia nowego pokoju pedagoga.

W świętochłowickiej "Przystani" powstał pokój pedagoga

Po intensywnym remoncie i doposażeniu, miejsce to stało się prawdziwą oazą wsparcia i pomocy dla dzieci i młodzieży. Stało się to dzięki darowiźnie od Fundacji ING Dzieciom, w ramach konkursu "Dobry Pomysł 2022 r." na projekt "Przystań od nowa - kontynuacja".

Dziękujemy Pani Agnieszce Kabot, Wolontariuszowi Fundacji, za działania na rzecz naszej jednostki. To właśnie Pani Agnieszka wspólnie z naszymi Pracownikami tworzy ciekawe projekty. - czytamy na Facebooku "Przystani".

Współpraca w tworzeniu miejsca dla dzieci i młodzieży

Pani Agnieszka Domienik - Koza wniosła swój artystyczny talent, wzbogacając przestrzeń pokoju pedagoga pięknymi malunkami i innymi dekoracjami. Dzięki jej pracy miejsce to stało się nie tylko funkcjonalne, ale także wyjątkowo przyjazne i kolorowe.

Pan Tomasz Brylczak również odegrał niezwykle ważną rolę, odpowiedzialny za prace związane z modernizacją pokoju. Jego zaangażowanie i umiejętności pomogły przekształcić to miejsce w pełni funkcjonalną i komfortową przestrzeń.

Podczas uroczystego otwarcia Specjalistyczny Ośrodek Wsparcia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Przystań" miał zaszczyt gościć Sławomira Pośpiecha - Wiceprezydenta Świętochłowic oraz wiele innych osób, które w tym dniu uczestniczyły w tym wyjątkowym wydarzeniu.

Pokój Pedagoga to teraz miejsce, gdzie dzieci i młodzież znajdą nie tylko wsparcie w rozwiązywaniu problemów i trudności, ale także przestrzeń do rozwijania swoich pasji i zainteresowań. To miejsce, które zachęca do pozytywnej interakcji i współpracy, tworząc bezpieczne i kreatywne środowisko dla wszystkich.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również