Wiadomości z Świętochłowic

Patrz i słuchaj! Świętochłowicka drogówka prowadziła działania

 • Dodano: 2019-04-08 09:00

Policjanci świętochłowickiej drogówki przeprowadzili działania "Patrz i słuchaj!", skierowane do pieszych oraz mobilnych uczestników ruchu drogowego.

Mundurowi przypominali jak ważne jest zachowanie czujności oraz skupienia podczas poruszania się po lub w pobliżu dróg. Nie zapomniano o policyjnych gadżetach, które mamy nadzieję, będą przypominać wszystkim uczestnikom o bezpieczeństwie.

"Patrz i słuchaj", a przede wszystkim, zachowaj czujność i rozwagę!

Z takim przesłaniem policjanci świętochłowickiej drogówki rozpoczęli działania profilaktyczne skierowane do pieszych oraz zmotoryzowanych uczestników ruchu drogowego. Mundurowi przypominali podstawowe zasady bezpieczeństwa, a zamiast mandatów, wręczali odblaski, policyjne smycze czy też - najmłodszym - elementarze bezpieczeństwa, które miały przypomnieć, między innymi, jak ważne jest zachowanie skupienia podczas jazdy samochodem lub poruszania się w okolicach dróg. Głównym zadaniem była przede wszystkim edukacja, toteż mundurowi reagowali na każde wykroczenie, które wpływało na bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu. Działania zakończyły się pełnym sukcesem, co pokazują swoją samoświadomością kierowcy oraz piesi.

Komentarze (2)    dodaj komentarz »

 • Kierowca ciężarówek

  Fajnie,że kolejna akcja i to potrzebna.Ale kiedy pojawi się info o akcji np 'BEZPIECZNY TRANSPORT DROGOWY,"gdzie kontrolowane będą pojazdy dostawcze i ciezarowe pod kątem przeładowania i stanu technicznego?????Niektóre auta dostaczajace towar do sklepów wołają o pomstę do nieba.I mimo ,że stoją na widoku.wystarczy sprawdzic np.na windzie ostatnie badanie udt,to jakoś w naszym mieście transport ,to taka święta krowa,ktorej nikt nie chce tknać.I proszę nie odpisywać ,ze takie kontrole są przeprowadzane ,bo nie są.Jak zobaczę, to uwierzę i na tym portalu napiszę najdłuzszy pean wychwalajacy swietochłowicką drogówkę w polsce.

  • Kierowca ciężarówek
   2019-04-09 13:18
  • Ocena:
  • odpowiedz
 • Kogut

  Już kiedyś Ci odpisali, że są prowadzone, nawet z udziałem ITD. I to nie jest kwestia twojej wiary Kierowco ciężarówki

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.