Świętochłowice - portal miejski Swiony.pl

Wiadomości z Świętochłowic

Pijany 32-latek wpadł w Świętochłowicach z amfetaminą i cudzym dowodem osobistym

  • Dodano: 2020-02-06 08:15, aktualizacja: 2020-02-06 08:18

Policjanci ze świętochłowickiej komendy zatrzymali 32-latka z narkotykami.

Mężczyzna ukrywał zwitek foli z amfetaminą w jednej z przegródek swojego portfela. Ponadto miał on przy sobie dowód osobisty niebędący jego własnością.

Badanie alkomatem u zatrzymanego świętochłowiczanina wykazało blisko promil alkoholu

Następnego dnia, po nocy spędzonej w policyjnym areszcie usłyszał on zarzut posiadania substancji niedozwolonych oraz przywłaszczenia i ukrywania dokumentu. O jego dalszym losie zadecyduje sąd. Grozi mu do 3 lat więzienia.
mundurowi podczas prowadzenia zatrzymanego mężczyzny zakutego w kajdanki
w tle zatrzymany mężczyzna w kajdankach na dłoniach podczas wchodzenia do radiowozu, na pierwszym planie dwóch mundurowych

Do zdarzenia doszło w miniony poniedziałek

Mundurowi ze świętochłowickiej komendy patrolowali ulice miasta. Około 13.00 na ulicy Wolnego zauważyli mężczyznę, który na widok policyjnego radiowozu zaczął się nerwowo obracać, a następnie znacznie przyspieszył kroku. Szybko na jaw wyszedł powód jego zachowania. Jak się okazało 32-latek miał przy sobie narkotyki. Mężczyzna ukrywał zwitek foli aluminiowej z amfetaminą w jednej z przegródek swojego portfela. Ponadto świętochłowiczanin miał przy sobie dowód osobisty, nie będący jego własnością. Zatrzymanego 32-latka stróżę prawa przewieźli do miejscowej komendy. Badanie trzeźwości wykazało u niego blisko promil alkoholu. Następnego dnia, po nocy spędzonej w policyjnym areszcie usłyszał zarzut posiadania narkotyków oraz przywłaszczenia i ukrywania dokumentu potwierdzającego cudzą tożsamość. Grozi mu kara do 3 lat więzienia. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • Suchy9111625

    Kara śmierci przecież to jest Pablo Escobar żal żenada !!!!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.