Świętochłowice - portal miejski Swiony.pl

Wiadomości z Świętochłowic

Podziękowania dla policjantów, którzy ewakuowali mieszkańców z płonącego budynku

  • Dodano: 2019-02-26 09:30

Komendant Miejski Policji w Świętochłowicach insp. Andrzej Brzozowski podziękował policjantom, którzy w lutym tego roku ewakuowali mieszkańców z płonącego budynku.

Komendant docenił odwagę oraz poświęcenie mundurowych z ogniwa patrolowo-Interwencyjnego i osobiście wręczył im pamiątkowe listy gratulacyjne.

Policjanci zostaną również nagrodzeni finansowo

"Panów bohaterska i godna naśladowania postawa zasługuje na najwyższe uznanie" - powiedział insp. Andrzej Brzozowski, wręczając listy gratulacyjne policjantom, którzy w lutym tego roku ewakuowali mieszkańców z płonącego budynku. Sierż. Marcin Białasik oraz sierż. Stephen Stanbridge pełnią służbę w ogniwie patrolowo-interwencyjnym.

To dzięki ich odważnej postawie i szybkiej reakcji nikomu nic się nie stało. Uratowali życie małżeństwu po tym jak w ich mieszkaniu doszło do pożaru. Mundurowi przedarli się przez gęsty dym i dostali do pomieszczenia znajdującego się na trzecim piętrze budynku.

"Jestem dumny, że mam w swoich szeregach takich policjantów" - podkreślił na koniec Komendant Miejski Policji w Świętochłowicach.

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.