Świętochłowice - portal miejski Swiony.pl

Wiadomości z Świętochłowic

Policja prowadzi intensywne poszukiwania 47-letniego Mirosława Węglarczyka

  • Dodano: 2019-05-03 13:30

Policjanci świętochłowickiej komendy prowadzą intensywne poszukiwania 47-letniego Mirosława Węglarczyka. Każdy, kto zna miejsce jego aktualnego pobytu lub w ostatnim czasie widział zaginionego, proszony jest o kontakt z Policją.

Mirosław Węglarczyk

zam: Świętochłowice ul. Wyzwolenia

W dniu 28.04.2019 r. około godz: 17:15 wyszedł z domu tj: Świętochłowice ul. Wyzwolenia i do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania, jak również nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną lub innymi osobami.
 
Rysopis osoby zaginionej:

Wiek z wyglądu około 47 lat, wzrost około 176 cm, sylwetka szczupła, włosy krótkie - szpakowate, oczy niebieskie, twarz okrągła, uszy normalne, nos normalny, brak widocznych ubytków zębów.
 
Ubiór osoby zaginionej w chwili ostatniego kontaktu:

Ubrany w bluzę z kapturem koloru niebieskiego zapinaną na zamek koloru białego, spodnie koloru ciemnego tzw. „ bojówki „ buty koloru brązowego firmy New Balance, na ręku zegarek m-ki G-Shock.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego prosimy kierować do Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Świętochłowicach, ul. Wojska Polskiego 16c, tel. całodobowy (32) 349 02 55 lub do najbliższej jednostki Policji tel. 997 i 112.


Źródło: KMP Świętochłowice

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.