Świętochłowice - portal miejski Swiony.pl

Wiadomości z Świętochłowic

Policja zatrzymała jedną osobę, która może mieć związek z policyjnym pościgiem

  • Dodano: 2020-01-12 13:45, aktualizacja: 2020-01-24 14:50

W piątek w nocy policja zatrzymała jedną osobę, która może mieć związek z policyjnym pościgiem ulicami Świętochłowic i Bytomia. W chwili zatrzymania mężczyzna był nietrzeźwy, dlatego trafił do policyjnego aresztu.

Policjanci zatrzymali mężczyznę w miejscu zamieszkania w nocy, 10 stycznia po godzinie 22.00. W momencie zatrzymania był nietrzeźwy, więc policjanci nie mogli go przesłuchać. Świętochłowiccy policjanci prowadzą dalsze czynności mające ustalić okoliczności piątkowego zdarzenia. Policjanci wciąż zbierają informacje, by ustalić ile osób było w samochodzie, kto nim kierował i jaka rola w zdarzeniu była zatrzymanego mężczyzny.

Przypomnijmy, że w piątek, 10 stycznia, około południa w Świętochłowicach doszło do policyjnego pościgu. Kierowca samochodu osobowego marki Audi A4 nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Policyjny pościg dotarł aż do Bytomia, gdzie policjanci oddali strzały z broni służbowej w okolicy sklepu Biedronka w Bytomiu Szombierkach. Pomimo strzałów ostrzegawczych kierowca audi kontynuował ucieczkę. Ostatecznie kierowca porzucił samochód i uciekł pieszo.

Zobacz także

Komentarze (3)    dodaj komentarz »

  • olo

    mogli spisać numery i poczekać pod domem na niego nie było by pościgu strzelaninki zamieszania i zagrożenia dla ludzi dookoła bo w końcu zabrali go z domu

  • krist

    brawo policja !!!

  • Tj

    Zacytuję klasyka "Kazek"Spudlowales z takiej odległości?

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.