Świętochłowice - portal miejski Swiony.pl

Wiadomości z Świętochłowic

Policjanci proszą o pomoc w ustaleniu tożsamości sprawcy kradzieży z włamaniem

  • Dodano: 2019-07-25 09:45

Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Świętochłowicach poszukuje mężczyzny, który dokonał kradzieży z włamaniem do jednej z firm na terenie Świętochłowic.

Zdarzenie miało miejsce 15 lipca tego roku

Publikujemy zdjęcia z monitoringu, który zarejestrował sprawcę, licząc na Państwa pomoc w jego ustaleniu.

Z ustaleń śledczych wynika, że w dniu 15 lipca br. około godziny 14.20 w Świętochłowicach, miała miejsce kradzież z włamaniem do jednej z miejscowych firm. Przedmiotem zaboru była gotówka w kwocie 14 230 zł. Policjanci analizując nagrania z kamer monitoringu miejskiego ustalili wizerunek sprawcy. Publikujemy zdjęcia z monitoringu, gdzie został zarejestrowany wizerunek sprawcy przedmiotowego przestępstwa w trakcie opisywanego zdarzenia, licząc na Państwa pomoc w jego ustaleniu.

Rysopis sprawcy: wzrost 175-185 cm, szczupła budowa ciała, włosy brązowe, ubrany w koszulkę polo koloru szarego lub kremowego z jaśniejszym kołnierzykiem, krótkie spodenki koloru granatowego oraz buty sportowe w kolorze czarnym z białą podeszwą. Prawdopodobnie posiada tatuaże na obu przedramionach.

Policjanci apelują o pomoc w ustaleniu sprawcy

W przypadku posiadania jakichkolwiek informacji pomocnych w ustaleniu tożsamości oraz osoby rozpoznające mężczyznę prosimy o kontakt ze świętochłowicką policją pod nr tel. 32 34 90 280 lub mailowo: kryminalny@swietochlowice.kapolicja.gov.pl. Ewentualnie z każdą jednostką Policji osobiście lub telefonicznie pod numerem 112. Gwarantujemy anonimowość.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.